Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fizetnetek évi 260 ezret autó...

Fizetnetek évi 260 ezret autó biztosításra?

Figyelt kérdés

130k a kötelező biztosításom és a casco még egyszer ennyi lenne de casco nélkül nincs védve a kocsim ha össze töröm vagy más rongyol belém biztosítás nélkül vagy öz ugrik elém beszoptam.

Megéri szerintetek? 500 ezerért vett 2003mas ford rol lenne szó de jó állapotú még szerintem 5-8 évet lazán elmegy


2023. ápr. 7. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már.

20 éves kocsira Casco?


Szerintem ez nem éri meg egyáltalán, a +130.000Ft.


Casco-t új autókra szoktak kötni és azt tudnod kell, hogy a Casco is önrészes, tehát nem 100%-os a térítése.

Meg eleve te 500ért vetted, de a biztosító simán mondja, hogy 300-at ér csak.

Nem fog számítani, hogy mennyiért vetted a kocsit.

2023. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, én nem az autódat akarom szidni, én személy szerint szeretem a Focusokat és az egyes Focus szerintem egy nagyon jó autó kezdő, főleg kezdő sofőröknek (ami szerintem te is vagy, abból kiindulva hogy ilyen drága a köteleződ).


De félretéve a személyes véleményeket, csak pusztán az értékére koncentrálva... szerinted ez az autó ér ennyi pénzt? Soha nem fog megtérülni, akármilyen kár éri, egy ilyen korú autónál a biztosító ki fogja szúrni a szemedet egy kis zsebpénzzel. Amit fizetnek a kárra, az azt sem fogja fedezni, hogy eltrélerezd a bontóba. Szóval szerinted megéri 5-8 év alatt ráfizetni összesen még egy milliót a semmiért?

2023. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A 60 ezret is sokallom a semmire, nem hogy 200 ezret fizessek...
2023. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztosan nem....


Mellesleg ha vki biztosítás nélkül rongyol beléd akkor segít a MABISZ.

A biztosításoddal meg nem tudsz mit csinálni, az kötelező.

Kikeresed a legolcsóbbat és ennyi.

Ez a 130e elég durván hangzik egy 20 éves autóra még akkor is ha friss jogsis vagy.

2023. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mégis milyen ford az amire 130k a kötelező?? Ember, nekem a 6 hengeres nagy motoros BMw-re friss A0 kategóriában 90 ezer.
2023. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Legolcsóbb választottam de így is ennyi. 1.8 as kombi focus.

Van egy nő ismerősöm neki 94 es dizeles golfja van friss jogsival neki "csak" 120 ezer az éves biztositas.

2023. ápr. 7. 19:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és 20 éves vagyok valószínűleg az is megdobja az árat
2023. ápr. 7. 19:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jobban megéri pénzt félretenni és baleset esetén új autót venni?
2023. ápr. 7. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:
cool story bro
2023. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát erre az autóra minek casco? Ha mégis baleset van, kb 50 ezerből teljes elejét újraépíted.
2023. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!