Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarják a "nekem nincs...

Miért akarják a "nekem nincs időm vele foglalkozni" féle roncsokat is horroráron eladni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván minél több pénzt akar kivenni belőle és néha sajnos lehet is eléggé balekot találni hozzá.
2023. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha te el szeretnél adni valamit, akkor hogyan fogod meghirdetni?


A) "Rakás fos, szopjon vele valaki más, nekem elegem van ebből a tyúkszaros talicskából."

B) "Nincs időm foglalkozni vele."


A helyes válasz a B. Ha te az A-t válaszoltad, akkor hazudtál.

2023. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
Ha eltudja adni annyiért, akkor miért ne tenné?
2023. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2


Nem az a gondom, hogy ezt írja, hanem hogy egy ilyen használhatatlan valamit is több százezerért akar elpasszolni.

2023. ápr. 8. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Szerintem #3 jól leírta, nem mellesleg én is ugyanazt mondtam tegnap egy kérdésre, hogy normális-e az aki 900 ezerért árul Simson-t.


Ha talál rá vevőt annyiért, akkor az annyit ért. Az, hogy neked nem ér meg annyi pénzt, vagy neked nincs arra annyi pénzed, az nem azt jelenti, hogy nem ér annyit és hogy valaki más nem fogja jó üzletnek találni.

2023. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ő annyiért adja, ami kishazánkban meg ami ritkaság, hogy ezt tiszteletben is tartják.

Én is adtam el fojtószelephibás renaultot már eleve olcsón, idejön a romagyerek meggyőzni, meg okoskodni, hogy valójában mennyit ér, meg úgyse fogom soha eladni.

Van, aki ért hozzá, tudja a típushibát, neki jó vétel.

2023. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
#5 Simsont ne keverd ide. 100 x többet ér a nevenincs robogóknál. Filléres alkatrészekkel otthon javítható. Az ára azért ennyi mert most menő lett Németországban a Simson ezért lettek ezek az árak. Sokan oda hordják ki eladni.
2023. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig burokban éltél, de elég durva gazdasági helyzetben vagyunk
2023. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!