Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen felszereltséggel...

Milyen felszereltséggel rendelkezett a VW Golf 4-es?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy újonnan a 4-es Golfok milyen csomaggal voltak rendelhetők?

Tehát hallottam ilyesmit (de lehet tévedek), hogy volt Comfortline, Highline, Ocean stb. Vagyis ezekre a választható "csomagokra" lennék kíváncsi és hogy milyen kiegészítőkkel és extrákkal lehetett még kérni az autó. A kombi változatban is lehetett ugyan olyan extrákat kérni? Sajnos én ezekről nem sok infót találtam, így rákérdezek itt.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 8. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tyű hát ezt lehetne sorolni napestig, igazából egy akkori fullos highline golf a mai napig nem adhat okot panaszra.
2023. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van nekem is egy Golf-om. Én sem panaszkodhatok rá.

Na de ha van valamilyen weboldal ami ezekről ír, azt szívesen megnézném. Tehát ha tudnátok küldeni linket az is jó lenne. Ha angolul van az sem baj. A gond az, hogy én nem kaptam ilyen jellegű oldalt.

2023. ápr. 8. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tessék mazsolázzál! Csak 415 fajta konfigurációban árulták ;)

[link]

2023. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémben anno volt manuális klíma, és úgy ennyi :D
2023. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hűha! Hát én sem gondoltam volna, hogy 415 fajta konfiguráció volt, de hát nekem kellett. :D

Mindenesetre időtöltésnek jó lesz.

Köszönöm a válaszokat!

2023. ápr. 8. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!