Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az autómnak?

Mi baja lehet az autómnak?

Figyelt kérdés

Vàltàs után, mikor emelem a lábamat a kuplungròl a motortèrből jobb oldalról fütyül hang hallatszòdik. A hangot nem csak én hallom, hanem a kollégám is hallotta tegnap, aki az autóm mellett állt, mikor indultam el vele.

Amik ki lettek cserélve nemrég a járművön: Kuplung bowden, generátor, teljes vezèrlès, hűtő, vízpumpa, akkumulàtor, gyertyàk, termosztát, fűtőradiàtor, és féléve hengerfejezve is lett, és ott meg minden szükséges alkatrész cserélve lett az előírások szerint.

Suzuki Swift 1.3 Sedan, 8 szelepes, 2001-es.

Tudom, hogy látatlanban nehéz bármit is mondani, de hátha van valakinek tapasztalata, hogy az ő autója valamikor miért csinált ilyesmit.

Természetesen el fogom vinni megnèzetni, de addig is jó lenne valami tipp, hogy mire szàmítsak nagyjából.


2023. ápr. 9. 09:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Fütyülő*
2023. ápr. 9. 09:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a szíj feszességét.
2023. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
generátor ad ilyen hangot, még akkor is, ha cseredarab. Az ékszíj más hangot ad.
2023. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!