Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat punto vélemény ? melyik...

Fiat punto vélemény ? melyik fajta legideálisabb és megbízható ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rég Miskolcon a cigányok nagy sebességgel vágódtak neki egy közel 30 éves Puntóval az oszlopnak és sértetlenül szálltak ki belőle.


A Grande Punto nem olyan rossz feltéve, ha el tudsz tekinteni a szerény anyaghasználattól. Műanyag és szövet az egész beltér. Nekem volt egy időben a dízel változat 1.3 90 LE és nem igazán volt bajom vele, csupán annyi hogy az autópályán amilyen tempót megyek nem nagyon szerette az 5 sebességes váltó. Már nem én használom, de 350 ezer kilométer van benne. Nekem egy 1.6 Bravo van szintén 350 ezerrel. Az 1.4 t-jet sem egy erőgép, azonban nem hallottam róla rosszakat. Városba és országútra megfelelő.


Noha nem voltak különösebb elektronikai problémáim vele, mégis ennyi idősen már át kell nézetni és nézni mi az ami működik rajta, vagy javításra szorul. 15-20 éves autókról van szó. Az Evo változat az utolsó belőle, de azt nem nagyon vették itthon...

2023. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.2 16 szelepes elég jó motor. 80 ló, ebbe a méretben jól is megy.
2023. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!