Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarok minél jobb autót...

Miért akarok minél jobb autót még azután is hogy vettem egyet? Ha egyszer veszek egy komolyabbat azt jobban megakarnam tartani?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de 6 autó fordult meg a kezem közt eddig. Mindig rauntam igenhamar.

Nem érzem azt hogy na ez igen, ezért megdolgoztam, átlagosan 2,5 havi megtakarításomból veszek autót, de minden evben. Ezért nem tudom megbecsülni annyira?

Nincs ötletem, hogy mit csináljak hogy ne akarjak tőle egy éven belül megszabadulni.

Szerencsére a megunt autóim párom kapja meg. A övé meg megy a portáról. Általában ha van egy kisebb probléma vele, már nézem az utódját. Kb 3 hónapja vettem egy autót, de szívem szerint lecserélném. Különösebb gond nincs vele egyenlőre.


2023. ápr. 10. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából a te pénzed, azt csinálsz vele, amit csak akarsz, de a sok átírási költség csak felesleges pénzkidobás. Túl sokat gondolsz bele az autóba, pedig az csak egy használati tárgy.
2023. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az lehet.

[link]


Erről esetleg tudsz véleményt mondani? Sokallom a kmt

2023. ápr. 10. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudok, mert nem értek hozzá és nem is igazán érdekel.
2023. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Az előbb rakta itt valaki ugyanezt a hirdetést.
2023. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!