Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A B kat. jogosítvány forgalmi...

B. Ágota kérdése:

A B kat. jogosítvány forgalmi vizsgán ha túl voltatok,és megfelelt, az oktatótoknak adtatok e figyelmességből pl.: italt, kávét a hálátok jeléül?(Lehet buta kérdés, mert a vezetési órákat is sponzorálni kellett.)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adtam neki ajándékot, amikor levizsgáztam. Ugyanis tényleg jól tanított, nem csak konkrétan autót vezetni, meg amit a vizsgára kellett, hanem a közlekedési szemléletre is.
2023. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém egy tapló paraszt volt, aki a legelső órán is ordított velem a kuplung kezelés és váltás miatt. Valamint ha 85el mentem a főúton mert kanyargós volt, szintén ordított hogy 90el kell menni. Ha lefulladtam az első órán, majdnem elkapta az ideggörcs. Mert ugye nem kötelező rutinpálya, egyből forgalom. Rutinpályan 45oercet töltöttem, utána az egyik egyszerű vizsgaútvonal. Aztán azért basztatott végig, mert kérdezte hány pontos lett a KRESZ, s ő át sem engedett volna ha elbacok egy három pontosat.

Na, ez a korrekt ember azt kapta tőlem, amit érdemelt.

Egyetem miatt 500 ft-al több volt az oradijam, mert hogy magamnak választom ki, higy mikor vezetek. Oké, lenyeljuk, nem gond, de néki soha sem volt jó, ami nekem.


Amit kapott tőlem az egy lofax.

Páromnak korrekt volt az oktatója, csomó sört, pénzt kapott.

2023. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam, mert tényleg szuper oktató volt! Valóban hálás voltam neki. "Csak úgy" nem adtam volna.
2023. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam neki pénzt borítékban, mert azon túl, hogy megtanított vezetni, közlekedni, autót kezelni, ember is maradt végig.

Ha az első oktatónál maradok, akkor szerintem nemhogy a vezetni nem mernék, de sztem még vizsgám sem lenne meg.

2023. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
Én előre adtam, borítékban.
2023. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
100%
Igen adnék.
2023. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
B kat. oktatóm nagyon semleges volt, ott meg sem fordult a fejemben, C és CE kategória kB 8 hónapba telt, ott sokat mentünk hétvégén, mert csak akkor értem rá, nagyon korrekt volt végig az oktató, de CE forgalmi vizsga előtti napon szólt, hogy amúgy ő akkor dolgozik (mellékállás volt neki az oktatás), ezért ő sem kapott, pedig neki vettem egy üveg jobb fajta italt.
2023. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok a reakciókért.Az én oktatóm a kávét szereti. Korrekt oktatóm van. Nem agresszív. Én 8500 ftot fizetek ki a vezetésért. Az én tapasztalatom, hogy a pszichológiával van a probléma, például: agresszív oktatónak én nem fizetek. A tanuló hibázhat, és ha nem segít az oktató és agresszív, arrogáns.. nem sikerül a vizsga.És ne a pénzemért dolgozzon !! Oda kell figyelni ! Sok dolgot nem oktatnak, például: éjszakai vezetés (jogszabályban nem kötelező), tankolás, országúti vezetés, kézifékes elindulás. És a műszaki oktatás abszolút hiányzik.
2023. ápr. 12. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!