Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Am6 2 ütemű motorba milyen...

Am6 2 ütemű motorba milyen váltóolaj való? Eddig én a Motul transoil expert 10w-40 et, használtam,de most szét lett szedve a blokk es aki feltöltötte újra ő Motul 5100 10w-40 4t-t rakott bele. De szerintem ez nem bele való mert az enyém 2ütemű nem 4?

Figyelt kérdés
Aki csinálta allitja hogy nem lesz tőle baja, de en nem értek hozzá. Szerintetek hagyjam benne vagy csereljem le inkább?

#2T #Valtoolaj
2023. ápr. 13. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem az való bele, de szerintem vígan el lesz azzal is.
2023. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó bele, meg teljesen mindegy, hogy 2 vagy 4 ütemü, mert mindkét esetben váltót és olajban futó kuplungot kell kennie. Utóbbinál persze főtengelyt és dugattút is. Amúgy nekem is ilyen olajat adtak a D50B blokkos motorohoz az itteni motorszervízben.
2023. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A román motul nem jó olaj mégis sokan vannak akik beletöltik. A váltóba váltó olaj kell, 75W szintetikus.
2023. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!