Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcsapágyat tönkre tudja...

Kerékcsapágyat tönkre tudja tenni a szerelő kézifék bowden cseréje közben?

Figyelt kérdés
Miután elhoztam a szerelőtől, utána hallottam meg a csapágy hangját, hogy rossz, előtte semmi baja nem volt. Tönkre tudja tenni a szerelő a csapágyat? Dobfékes az autó, Suzuki. Ki akarja fizettetni velem a csapágyat, de ha meg ő tette tönkre, akkor milyen alapon?
2023. ápr. 13. 13:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz összefüggést találni egy kézifékkötél csere és egy csapágyhiba között.

Fizikailag ugyan közel vannak egymáshoz, de nincs köze hozzá.

2023. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm szépen. Véletlen egybeesés.
2023. ápr. 13. 13:52
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már!Hát le kell venni a dobot, hogy beakassza a kötelet a pofába.Mi van,ha telement porral-kosszal a csapágy.Főleg ha kúpos, állítható!!!
2023. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ilyenkor milyen felelősség illeti őket? Ők fizetik a csapágycserét? Vagy ahhoz be kell ismerniük? Igazából ha ők fizetik, akkor ingyen cserélték a kézifék bowdent is és a csapágyat is, szóval ez nagyon nem jó nekik. Mindent meg fognak tenni ellene gondolom. Mit csináljak?
2023. ápr. 13. 14:15
 5/27 A kérdező kommentje:
Már úgy ingyen, hogy a kézifék bowden is és a csapágy javítás is 20 ezer ft, én fizetem a bowdent, ők a csapágyat, akkor az 0.
2023. ápr. 13. 14:29
 6/27 anonim ***** válasza:
Gondolom tisztában vagy azzal hogy egy új csapágyat szeretnél kérni a régi szetcseszett helyett, ami rohadtul inkorrekt. Te se tudod bizonyítani hogy hibátlan volt a csapágy de ők se tehetnek arról hogy egy végét járó csapagyhoz hozzáertek és rosszabb lett
2023. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6 Egy új csapágy 4000 ft... Ez sok azért, mert tönkretették? Szerintem nem.
2023. ápr. 13. 14:40
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Porvédősek a csapágyak..
2023. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jó sok féle válasz jött, mindenki mást mond, melyik az igaz?
2023. ápr. 13. 14:56
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk előtte nem hallottad, mert már kb. finoman kotyogott, de hangja még nemigen volt, kerék tengely anyát újrahúzva lett észlelhető..

Nem biztos, hogy korábban hibátlan volt.

2023. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!