Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azon autóshirdetéseket amelyek...

Azon autóshirdetéseket amelyek régóta fent vannak, nagy ívben kerülni kell?

Figyelt kérdés

Ez a Scirocco hirdetés még jóég tudja mióta van fent. Szerintem ezért a pénzért tök jó vétel ahhoz képest, hogy átlag 3,5-4 millióban mozog a kínálat és azok is marha régóta vannak fent a joautok-on.

[link]


Illetve pár hete láttam ezt a MINI-t azt gondoltam, hogy mivel dízel (Toyota motoros szóval nem a híresen megbízhatatlan MINI motor) így gyorsan megveszik de azóta is fent van.

[link]


Viszont nemcsak ilyen speciális autókra jellemző ez, hanem olcsóbb kommersz autók között is sok van ami régóta hirdetés alatt áll.


Másrészt meg Skoda Fabia-ra állítottam be hirdetésfigyelőt és egy 2007-es 90 ezret futott 1.4-est 1 millióért már 1 nap után elvittek, mert lekerült a honlapról.


Elmondható végül is, hogy csak azokat érdemes megvenni, amelyekről érződik, hogy bármikor elvihetik míg a régóta fent lévő használt autókat ajánlott nagy ívben kerülni?



2023. ápr. 14. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, azonkívül elég kevéske az az infó amiket le irtál a hirdetett kocsikról, jobban utána kellene nézni, / gondolom meg is tették jó páran/ milyen előélete is volt már ami az adatbázisban megtalálható róluk. Biztos lesz majd rá vevő akinek megfelel árba és kivitelbe Pl a Sirocco, én kicsit sokallom a majd 3 millát egy 3 ajtós 15 éves kocsiért.
2023. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az oldal egy vicc, alig van kínálat, gondolom kevés ember is nézi.
2023. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!