Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maximum hány éves autót...

Maximum hány éves autót vennétek napi használatra?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 01:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
30
2023. ápr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
10. De az a nagyon max. Inkább 5-8 között néznék.
2023. ápr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen mindegy, ez a kor nézése talán még a km-nél is nagyobb önámítás.. Állapot!
2023. ápr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Revolúcióbiológus ***** válasza:
89%

A napi használat azt jelenti, hogy minden nap elviszed a gyereket a 2 kilométerre levő oviba vagy azt, hogy az ország - vagy akár Európa - különböző pontjain levő telephelyekre perc pontossággal kell odaérned fontos üzleti megbeszélésekre?

Mert aki a járást/megyét sem hagyja el soha annak nem nagy kockázat, ha néha napján lerobban alatta az autó, neki egy 30 éves Swift vagy Punto is kielégítő, de a napi használat nekem azt jelenti, hogy minimum éves országos autópálya matricát is megveszed rá alapértelmezetten, arra meg legfeljebb 8-10 éves autó való.

2023. ápr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
25
2023. ápr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az állapot önmagában nem kielégítő. Én például nem vennék olyan régi autót, amiben még nincsen légzsák. Másnak lehet, hogy az automata klíma alap, az megint nincs nagyon régi autókban. Ugyanígy a többi kényelmi funkciók. El kell dönteni, hogy mik az elvárások, az alapján már lehet szűrni, hogy egyáltalán mik jöhetnek szóba.
2023. ápr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem az auto kora szamit hanem az allapota.

Kb 15 eves autot vennek es max 25 eves koraban lecserelnem.

Nekem fontos a felszereltseg is. Legyen benne klima, elektromos ablak, kozpontizar, szervo, legzsakok

2023. ápr. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha tehetném akkor mondjuk az 1910 körül gyártott modellek közül választanék. Nincs annyi pénzem. Tízszer annyit ér mint ami most jött ki a gyárból

Miértjét jól leírták előttem

2023. ápr. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egy 21 éves Toyota Avensisem van . Egyáltalán nem érzem rajta hogy le kéne cserélni.
2023. ápr. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

"Teljesen mindegy, ez a kor nézése talán még a km-nél is nagyobb önámítás.. Állapot!"


Ezt az állapot témát kezditek már túltolni amúgy.

Komolyan itt mindenki előadja, hogy 35 éves 530.000 km-es autót kell keresni,mert ha jól átnézeted akkor lehet, hogy jobb mint egy 7 éves autó 90.000 km-el. Aztán ahhoz képest meg úgy rugdossátok át a 20 éves kotláitokat a kötelező műszakikon.

Arról nem beszélve, hogy a mai világban vannak olyan extrák, amiket egy átlag ember is már elvárhat egy autótól. Így muszáj szépen lassan fiatalabbat venni.

2023. ápr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!