Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 1.6 sr hengerfejes?

Golf 4 1.6 sr hengerfejes?

Figyelt kérdés

Motorkód AKL meghengerfejeztük szakszerüen ahogy kell takaritva síkolva, szelepek becsiszolva, szimeringek is egyúttal.

A második gond az volt még, hogy nem melegedett 70 foktól nem ment feljebb annak a hiba forrása az volt, hogy a termosztát át lett fúrva kicseréltük lepróbáltuk előtte forrásba lévő vizbe raktuk minden jó. Össze raktuk 90 fokra beállt meleget fujt minden oké. 2 nap mulva 3 henger ment és küldte a fehér füstöt a termosztát nem volt hajlandó kinyitni.ilyenkor mi lehet a gond az auto kereskedésből lett elhozatalkor hengerfejes lett a kereskedő "megcsináltatta" 8 hónapot bírt de már akkor az át fúrt termosztát lehetett benne.


2023. ápr. 16. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem az átfúrt termosztát értelmét, mondom ezt úgy, hogy az én autómban is ez a motor van, és cseréltem már benne termosztátot. Tesztnél egyébként nem csak azt kell nézni, hogy hány foknál nyit, hanem, hogy mikor zár. Ugyanis ami nekem benne volt azt rendesen nyitott 80 fok felett, de késett a zárás, mert egészen 60 fokig lement mire bezárt, így meg túlhűtötte a motort, és ősszel, városon kívűl már nem tudott üzemi hőfokon maradni.
2023. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De azt azért megkellene állapítani hogy miért 3 henger megy.

Gyertya, elektronika, gyűrű törés vagy bármi miatt.

2023. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:
Lehet, hogy nem a hengerfejnél volt a baj (amit feltehetően repedésre is bevizsgáltak), hanem valamlyik hengeren van repedés.
2023. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!