Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két közel azonos futott...

Két közel azonos futott kilométerű, de 7 év korkülönbségű autó közül szinte biztos, hogy a sokkal olcsóbb, régebbi vissza volt tekerve?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezeket az Auris-okat és látom, hogy az egyik 1,8 millió és 15 éves, a másik pedig 4,8 millió és 8 éves miközben mindkettő kb. ugyanannyit futott.

[link]

[link]


Ilyen esetekben nagyon nagy az esély arra, hogy első vissza volt tekerve? Mert nem hiszem, hogy az év ennyit számítana a kilométerállással szemben.


De mondjuk az még furább, hogy ez az Auris pedig 200 ezret futott, 5 éves és drasztikusan drágább még a fenti kettő közül drágábbtól is pedig "csak" 3 év a különbség viszont 50 ezerrel több van benne.

[link]



2023. ápr. 22. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vazze! Hol élsz?

Kereskedő?

Kolléga 100 km-ről járt Pestre dolgozni. Mellette havi 1-2 túra német nyelvterületű kuncsaftokhoz havi 2000 - 4000 plussz kilométerrel.

2 évente márkaszervizben bepecsételve a 15.000 kilométert. Előtte beszabályoztatta mindig a kilométerórát. 6 évesen eladta 100.000 kilométer alatti futással. A valós bőven 500.000 felett lehetett.

2023. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Beszabályoztatott kilométeróra....

Az meg milyen állatfajta? 😮

2023. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11 Folytatás.

Én a 10 éves verdámat meghirdettem kb. feleannyi kilométerrel. 250.00

Senkit nem érdekelt. Csak kétszer volt márkaszervizben, de 15.000 kilométerenként leszervizeltetve az előírt 30.000 helyett. Eladni nem tudtam jelképes összegért rokonságban elkelt. Csak azt akartam mondani a kilométeróra és a márkaszervizes szervizkönyv semmit nem jelent.

2023. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!