Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Joautok.hu-n és hasznaltauto.h...

Joautok.hu-n és hasznaltauto.hu oldalakon miért nincs feltüntetve mikor lett felrakva a hirdetés?

Figyelt kérdés

Ez elég fontos információ lenne, mert nyilvánvaló, hogy a hosszabb ideje fent lévő autókat nem véletlenül nem vitték el (mert egy rakat hulladék).

Szeretném mindig látni a friss hirdetéseket, mert mindenki arra szokott lecsapni.

Autóvásárlás előtt állok és szeretnék jó döntést meghozni és nem egy régóta parlagon álló roncsot megvenni.



2023. ápr. 22. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A friss hirdetéseket meg szokta jelölni a hahu. De ez semmit sem jelent, mert le lehet törölni, és újra felrakni. Máris friss lesz. Attól, hogy régen hirdetnek egy autót, nem feltétlenül rossz, lehet, hogy csak magas az ár. Ha lejjebb viszik az árat, lehet jó vétel.
2023. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom eldönteni, hogy túlárazott vagy valóban reálisan magas az állapotának megfelelően?
2023. ápr. 22. 13:40
 3/11 anonim ***** válasza:
A régiek is egyszer újak voltak. Ha roncsok, akkor is roncsok voltak. Semmi összefüggés. A hirdetés meg nem időleges.
2023. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már most is úgy ugrasztják előre a hirdetéseket, hogy naponta vagy hetente kitörlik a és újra felrakják.
2023. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3: Arra akartam kilyukadni, hogy a friss hirdetések közül a valóban jó állapotot tükröző autókra gyorsan lecsapnak és 1-2 nap (durvább esetben 1-2 óra) alatt el is adják az autót és lekerül az oldalról.


Nyilván én is ezekre szeretnék vadászni.

2023. ápr. 22. 14:09
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Hát nem tudom, de én beállítottam hirdetésfigyelőt és amit kapásból jónak láttam azt már másnap nem találtam meg. A többi meg a mai napig fent van. Nyilván ha 2 hét múlva ismét felteszik akkor már fogok emlékezni, hogy hoppá ez már nem először van fent.
2023. ápr. 22. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:
#13.40 Figyeled a hirdetéseket néhány héten, hónapon át, és tudni fogod, melyik ár reális, és melyik nem.
2023. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az már egyszer igaz, hogy nem sok fejlesztés lenne. Kiíratják a hirdetés rekord timestampet a felületen és ennyi. Ezek szerint a hahu azért nem teszi ki, mert feleslegesnek tartja. A hahu magyarország legnagyobb és legrégebbi autóhirdetési oldala, ezért csak tudják hogy mik a keresési szokások.


A valóban jó állapotú autókat ahogy jellemezted kereskedők figyelik egész nap. Sok kereskedő. Nagyon nehéz megelőzni őket. Aminek jó az ára, azért már reflexből emelik is a telefont és fél órán belül már ott vannak, fizetnek és elhozzák. Utána már az újabb kereskedő hirdeti, 20 százalékkal drágábban.


A jóautók.hu-ról most hallok először, nekem egy pályázati pénz lenyúlós prodzsektnek tűnik az alján látható infók alapján. Nem is tartom több szóra érdemesnek.

2023. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nemaRendőrség ***** válasza:
Hahu-n van hírdetésfigyelő, illetve rendszám alapján le lehet kérdezni hogy mióta árulják. A kereskedők ideiglenesen kivonják a forgalomból, azt jelzi a jszp
2023. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert akkor a régebben hirdetetteket nem vinnék el és folyton újra fel kéne rakni. Meg amúgy irreveláns is.
2023. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!