Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másfél millióért már lehet...

Másfél millióért már lehet olyan autót venni amit ha átvizsgáláskor jónak talál a szerelő, akkor hosszú évekig szolgálhat még engem?

Figyelt kérdés

Nyilván nem vagyok naiv idióta, tudom, hogy (főleg) eleinte sokat kell majd költeni, de nem akarom pár havonta a szerelőt látogatni, mert munkaeszközöm lenne (max egyszer tegye rendbe, de ha átvizsgálom, akkor arra sem lesz szükség).

Pénzt nem sajnálok rá későbbiekben csak az időt.


Vegyes használatra kellene (pályázás/város és hétvégente ide-oda). Kényelem és külcsín nem érdekel, de légkondi azért legyen benne és azért előzéskor ne kínos másodperceket kelljen átélni egy előzéskor.

Gőzöm sincs milyen típusok illenek ebbe a képbe.


Mielőtt valaki betámad, néztem hasonló kérdéseket is gyk-n de mindenkinek más igénye van szóval köszönetet mondanék, ha vki tudna segíteni tippekben.



2023. ápr. 22. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2023. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Sztem inkább a duplájából.
2023. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 millióból is lehet, viszont az alatt nem. Olyan nincs, hogy ne kelljen néha-néha szerelőhöz vinni, mert kopik rajta minden a használattal. Ha megcsinálsz rajta mindent amivel potenciálisan probléma lehet vétel után, nem lesz olcsó, akkor valószínűleg nem kell majd sokszor szerelőhöz menni. Amit én ajánlok 1,5 millióért az a vasaló Swift.
2023. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És akkor ennyiből mit lehet venni?

Nem tudom elhinni, hogy egy igénytelen, elnyűhetetlennek mondott Suzuki Swift-et ne lehetne találni ennyiért.

2023. ápr. 22. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
De mit jelent az, hogy hosszú évekig szolgál? Nem mindegy, hogy rendszeres szervíz mellett, vagy csak az ablakmosó lesz újratöltve félévente egyszer.
2023. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Nyilvánvaló, hogy kötelező olajcsere (előírt km vagy évente) illetve ilyenkor igényelt részletes átvizsgálás. Ahogy eddig is történt az esetemben.
2023. ápr. 22. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

102 LE-es szwiftem van, kiváló állapotban..a te feltételeidnek nem felelnemmeg.


Neked legalább kétezres kell, benzines, 140 LE felett.(tudom mi az az életveszélyes előzés, 100 LE kevés)


Márkát nem mondok, mert előbb nézz szét egy nagy autópiacon.

2023. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!