Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyivel jobb...

Szerintetek mennyivel jobb egy fűtött garázs?

Figyelt kérdés

Most nem kényelmi szempontról van szó, hogy nincs áthűlve az autó stb, hanem az autó műszaki állapotát jobban károsítja, ha nem fűtött a garázs?

Szerintem nem igazán, de kíváncsi vagyok mások véleményére.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2023. ápr. 24. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem számít, csak kellemesebb télen meleg, nyáron hideg autóba beülni.
2023. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1: újabb autókban erre való a távoli indítás, beindítod a kocsit távolról, elindul a motor és a klíma, és pár perc múlva beülhetsz a kellemes autóba
2023. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani klímánál már nem jelent semmit. Ha még lenne télen hó, akkor azt mondanám,hogy akár hátrány is a fűtött garázs,mert beállsz a havas autóddal, ami ott leolvad, és dunsztolja a kocsid kaszniját. De mivel enyhe teleink vannak, így ez már nem szempont.
2023. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Mondjuk kérdés, hogy mennyire fűtött. Ismerek olyan motorost, aki télre beviszi a nappaliba a motorját. Na, az abszolút baromság, akksi önkisülése pont hogy rosszabb melegben, mint hidegben. Csak kényelmi szempont lehet, főleg régebbi autónál egy mérsékelten fűtött garázs, hogy ne fagyoskodjál, amikor 5-10 perc mire rendesen fűt a klíma.
2023. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet idióta kérdés, de jól gondolom, hogy a nem fűtött garázsban nem fagy le az ablak?

Vagy járt már így valaki?

2023. ápr. 24. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Téli levegő elég száraz, ha bezárod azt a garázst, nem fújja a szél se rá az esőt-havat, ami aztán oda tudna fagyni.
2023. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Állítólag a hideg garázs a jobb, mert a hőmérséklet-különbség (ha kintről beállsz a hideg autóval) miatt nem csapódik le a pára.

Én 5 fokra temperálok télen, mert vannak ott olyan cuccaim, amiknek ártan a fagy és nem akarom a házba behozni. De az is igaz, hogy nem használom minden nap az autót, főleg télen. Van hogy két hetet is áll, ki se hozom, így nem akkora gond.

2023. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2023. ápr. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!