Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia pickup 1.9...

Skoda Felicia pickup 1.9 diesel motorjában /Skoda/ sok a 460ezer km? Szerintem rengeteg.

Figyelt kérdés

#Skoda Felicia #1.9 diesel motor
2023. ápr. 24. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dízelben teljesen átlagos. Ha karban volt tartva még1szer ennyit simán elmegy.
2023. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vigyáztak rá megy az még bőven! Sose km-től kell tartani. Láttam már csodát; 600ezer km-es autót amibe nem lehetett belekötni, és alig 60ezret futottad ami egy guruló hibakupac volt.
2023. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindig, állapotot veszünk, nem kmt. Dízelnél meg inkább a sok km-set kell keresni, mert a kevés kms városban volt használva, ami nem tesz jót a dízelnek, vagy vissza lett tekerve az órája, ami ugyancsak valami simlisségre utal. Az a jó ha sok km van egy dízelben, csak legyen jó állapotban.
2023. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annak már mindegy porrá volt rohadva

Különben rengeteg nekem a 2000res évek elején volt adagoló tobbszor megállt és úgy adtam el hogy füstölt.20e kmel került hozzám 130 körül volt benne amikor eladtam.


De minden más is rossz volt feltengelyek tortek szinkrongyuru örökké pedig már csehul is beszéltem hozzá ne kelljen szinkronizálni , a beragado gázpedál az isteni kicsit balról nyomsz rá beakad autópályán tempomatkent jó (volt hogy majdnem 120al ment ). Nem kellene de nemcsak a motor miatt

2023. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Matuzsálem korú dízel, mégis mennyi km-t akarsz bele?
2023. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!