Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A globális klímaváltozás/felme...

A globális klímaváltozás/felmelegedés hatására egyre több motoros/robogós lesz az országban?

Figyelt kérdés
mint a mediterrán országokban
2023. ápr. 24. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt relatív sok hideg és esős napunk van amikor szar motorozni. Másrészt meleg időben sokkal kényelmesebb a klímás autó.
2023. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd a levegő munkacsoport tesz róla hogy ne legyen annyi ! 😅😅

Nevetségesek!

Már egyre többet lehet motorozni, és én is mentem januárban, motorral dolgozni. Igaz kényszerből,de nem fagytam le. Az egyre kevesebb és drágább parkolók miatt jó alternatíva ha csak magunkat, vagy némi csomagot kell szállítani.

2023. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

"ha csak magunkat, vagy némi csomagot kell szállítani"


Indiában minimum 3-an ülnek egy mopeden, de nem ritka hogy felpakolják az egész családot :D

2023. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 És most hogy jön ide, mi van Indiába? Ott a közlekedés egyenő fejetlenséggel és káosszal, nyomják a dudát állandóan.
2023. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy többen átülnek ha tehetik.

Városon belül pedig a bringa , főleg a pedelec nagyon jó.

2023. ápr. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!