Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,3-as, benzines Renault...

1,3-as, benzines Renault Mégane autóm váratlanul injektor hibakódot jelez, az autó nem gyorsul. Leállítás után rendbe jön. Már 2-szer volt szerelőnél, átnézték, cseréltek rajta több dolgot. Oké volt minden, majd újra kezdődött. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a cserékkel a hiba valódi okát nem szüntették meg
2023. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na aztán engem leugattak nemrég, hogy ez márpedig nem is problémás motor. Egy ismerősnek, és a cégnél lett már injektoros ez az 1.3 szartócsa. Gariba injektor csere, más nem oldja meg.
2023. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly használtam egy ideig egy CLA Mercit, ami szintén 1.3-as turbós volt. Állítólag a Renault-tól származik a motorja. Előfordult vele párszor ilyan, hogy hiába nyomtam neki, nem gyorsult, 90-re alig tudtam felgyorsulni, inkább csak 80-ig.

Felhívtam a szervízt, azt mondták állítsam le, indítsam újra. Úgy is tettem, ettől tényleg jó megjavult egy ideig. Szerintük ez ilyen, nincs baja...

2023. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Semmiképpen nem ilyen, és nem normális
2023. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!