Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor érdemes elkezdeni hogy...

Mikor érdemes elkezdeni hogy jogsim legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy így tanulás mellett majd hogyan tudnám megoldani

Én most végzős vagyok nyilván így érettségi előtt nem kezdem el de miután végeztem jó lenne elkezdeni csak az a baj hogy megyek szakközépiskolába



2023. máj. 1. 22:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ez a 6-osnak szólt.
2023. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan… 6-os vagyok és tolom lefelé aki nem megy… ebből van a sok baleset h főúton 80-al megy a sok mazsola mercivel kielozom..ez az egyik na a másik külön élni? Ne haragudj de magadat sem tudod ellátni nem h autót vezess nem bunkó akarok lenni csak ezek a tények … ismerősöm ismerőse mozgássérült és ő már az anyja nyakán maradt… amúgy meg h szállsz ki a kocsiból ? Kerekesszek majd oda gurul hozzad a csomagtartó bol? Keress más hobbit de ne vezessel nem neked való az.
2023. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Oda tudok menni a csomagtartóhoz kivenni a széket

És majd miután le tudtam sulit leszakadok szüleimtől főleg hogyha majd lesz egy párom

2023. máj. 1. 23:02
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert főúton ezeken a jó fasza magyar utakon te mennyivel akarsz száguldozni a te jó fasza merciddel? Engedd már meg az embereknek hogy azt csináljanak amit akarnak és ha lassan vezet akkor lassan, kielőzöd mi a problémád?
2023. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon idilli kepzeletvilagban élsz?ha oda tudsz menni akkor minek neked kerekes szék? :O Fiukat meg ki kell ismerni. Nem kell egyből elvenni aki nuninfog.Meg nem egyszerű ez a pár keresés na. Nem elég,hogy alkalmazkodjon meg a kerekes széket is vele cipelteted?

Tényleg nem akarok bunkó lenni de én már ezt nem értem .

2023. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Najo megfogtal. Teljesen igazad van 14-es 😀
2023. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem is kell megértened.Esküszöm hogy de bunkó vagy.
2023. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Tudok járni de dülöngélek és húzom a lábamat

Már volt egy kapcsolatom csak sajnos szakítottunk

2023. máj. 1. 23:07
 19/24 anonim ***** válasza:
#16 cuki vagy de nem egyezünk na.
2023. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem megbántani szerettem volna a kerdezot de nekem akkor is ez a véleményem szerintem nevvezessel mert meg neki dűllöngélsz valaminek.de ez az én véleményem úgy látom ha valaki beteg egyből be van védve meg mindent is csinálhat szomorú dolog ez én is orvos akartam lenni pedig nem engedtek át fizikából pedig nem kevés energiát fektettem puska írásba na szóval nem így mennek a dolgok .. engem is csak az excsajom sajnalt. Sok sikert neked kérdező vezessel ha annyira akarsz
2023. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!