Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes venni?

Milyen autót lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Általában 3-4 ember utazna benne.

Leginkább vidéken, városban, illetve néha-néha pályán lenne használva.

Napi nagyjából 100km-t mennék vele.

Gondolkoztunk kombin, illetve SUV-on is.

SUV-on kizárólag az út minőség miatt, mivel hatalmas kátyúk, vagy inkább már lyukak vannak, ott ahol járunk.

Amit eddig néztem egy 2019-es Ford Focus, 2.0 dízel, 150 Le-s kombi.

SUV-ból nem igazán néztem még autót.

A lényeg, hogy nem háromhengeres és nem 1.0-es autót szeretnék, illetve 1.2-est.

Keret nagyjából 6.500.000Ft


2023. máj. 2. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira xar az út elgondolkodnék egy pick-up-on. A SUV-ok csak úgy néznek ki, mintha, de nem :-)
2023. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

“SUV-on kizárólag az út minőség miatt, mivel hatalmas kátyúk, vagy inkább már lyukak vannak, ott ahol járunk.”


Teljesen mindegy, hogy SUV-val vagy kombival mész kátyúba.

2023. máj. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Duster sztepwéj.
2023. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A suv se fogja jobban bírni, sőt. A legtöbb alatt a sima kombik sedanok futóműve van, rávágnak egy nagy peres kereket, és még jobban szét is veri.

A dízel fordot az adblue rendszere miatt nem erőltetném, bár kilehet belőle íratni, az ecoboost meg hát hogy is mondjam…(💩)

Én egy golf 7 alltracket vennék, rátennék 16os felnit, és az nagy valószínűséggel bírni fogja.

2023. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minél bonyolultabb egy futómű annál komfortosabb, de annál hamarabb is mennek benne tönkre alkatrészek. De hát valakit valamiért, ezt mindenki döntse el. A magyar utak kegyetlen sz@rok, nem csak a sok a kátyú, de a sok megsüllyedt akna fedél is ott van, amit van amikor a szembe jövő miatt ki sem tudsz kerülni. Úgy egyáltalán nem bántam, hogy elől Mchparson van hátul, meg merevíd. Hátul csak lengéscsillapítót kellett egyszer cserélni, így hát lesz@rom, hogy mennyire sz@r úton kell menni.
2023. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Hihetetlen mit ki nem bírnak a multilinkek is, a baj akkor szokott lenni, amikor már 200-300 ezernél szétverődött, és aláteszik a 70 ezres kínai szettet mert “jóvanazúgy”, és megy a csodálkozás miért kell 30 ezrenként hozzányúlni a futóműhöz.
2023. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen ez jogos 6os.
2023. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terepjárót.
2023. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!