Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék autót vásárolni....

Szeretnék autót vásárolni. Van rá 2 millióm. Milyet ajánlotok? Tanácstalan vagyok.. alább írom a paramétereket.

Figyelt kérdés

Benzineset szeretnék,

nem turbó motorosat,

1.2-nél többet,

5 ajtós legyen,

kis fogyasztású,

opel meriva B-t néztem, az nagyon tetszik. Nem azt szeretném, hogy ti döntsetek, vagy keressetek nekem, csak olyan kocsit keresek, ami hű társam lesz és megbízható.

Nagyon szépen köszönöm! :)



2023. máj. 9. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én japán vagy dél-koreai márkát javasolnék. Honda, Toyota, Suzuki a legjobb, de érdemes nézni Mazdát (csak a rozsdásodásra figyelj) és Kiát, Hyundait is.

Én ezeket sokkal jobbnak tartom, mint az európai gyártók autóit, de biztos lesznek más válaszolók, akik a német vagy más európai cégek autóit dicsérik.

2023. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2023. máj. 9. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Vasaló swift.
2023. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon tetszik a vasaló swift is. 🤣 Komolyan írtad, vagy csak szórakoztál?
2023. máj. 9. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan írtam.


A Toyota-Honda szerintem túl van árazva keményen. (Talán yarist kapsz 1.3-ast, nem 1.33-ast) Mazda rohad. Koreaiaknál az 1.4 lánc problémás a többi meg már neked lehet sokat fog enni.

2023. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kell egy Meriva méretű autó egyáltalán?

5 ajtósnak a Golf kategóriát szokták mondani konyhanyelven, a Meriva egyterű/családi autó.

2023. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, kell meriva méretű, van 2 gyerkőc...
2023. máj. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!