Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót vagy akkor inkább már...

Robogót vagy akkor inkább már egy normális motort érné meg vennem? (adatok a kiegészítésben! )

Figyelt kérdés
Főiskolára járnék vele ami 23km-re van tőlem, szóval naponta mennék vele 46km-t (oda-vissza össz.). Minimum heti ötször használnám. Nem nagyon szeretnék benzinre hetente 2000-3000Ft-ot költeni. Gondolkozok robogóba, de ahogy néztem itt őket, mindegyiket csak városi közlekedésre ajánlják. Az a kritérium, hogy melyikkel lehet könnyebben haladni lényegtelen, mert nem nagy forgalmú az út, úgyhogy mind robogóval és motorral is el lehetne menni. Jogsit is úgy tenném le, amelyiket választanám (M robogó, A1 125ccm motor). Sebességgel nincs gond, elég lenne a 45 is de azért a 125ccm sebessége még jobb lenne. Nem tudok dönteni. Meg azt is hallottam hogy a robogót hamar meg lehet unni. Szóval fogalmam sincs, tudom az én döntésem, de azért valahogy próbáljatok meg valamelyik irányra terelni!:)
2010. okt. 10. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

a robogózásban is van élvezet :D én mondjuk eddig csak egyszer próbáltam, de imádtam :D


sztem tedd le a nagyobb jogsit, azzal mindkettőt vezetheted, vagy akár a b-t is érdemes lenne, mert hasznát vennéd később.


kezdj egy robogóval, használtan is lehet kapni normálisakat, ha megunod, akkor válthatsz motorra.

2010. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz döntés :D ha segédmotort veszel akkor elég M-re és akkor arra egy éves biztosítás is elég. Ha A1-re lerakod és veszel egy 125ös 4t motort ami max 3L-t eszik ( annyit 1-2 robogó is eszik) arra több a biztosítás+műszaki sem árt rá :D meg átírás költsége vételkor...


Sztem rakd le A1-re és vegyél 4t 125öst. 1x kibírod az átírást meg 2 évente a műszakit. SokSikert.

2010. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy...: M-re lerakod és 125/50 motor. Abból is 4T ugye az fele annyit zabál mint a 2T társai. Pl. Honda NX, Suzuki DR, Honda XL
2010. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!