Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért marad ugyanolyan koszos...

Miért marad ugyanolyan koszos az autó kézi mosás után?

Figyelt kérdés

A gépi mosások árát sokallom úgyhogy nem hordom oda már a kocsit. Tegnap lemosattam kézivel, de az oldaláról a kosz nem tűnt el, amikor megtöröltem papírral olyan maradt, végül a benzinkúton található papírral körbetörölgettem az egész kocsit úgyhogy most tisztának néz ki, de a mosás nem segített.

Miért lehet ez és mit tudnék ellene tenni?

Kefe?

Szivacs?


27/n



2023. máj. 18. 08:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Nőknél az szokott a tipikus hiba lenni - ahogy az előző is írja - hogy távolról permetezgeti az autót, mint valami kerti virágot.


Tessék elolvasni a használati utasítást és aszerint dolgozni. Az első, előmosó fázisban nég rendben is van ez a locsolgatás, de a magasnyomású fázisban 10 centiről kell módszeresen végigmenni a felületen. Ennek az esetek 95%-ában elégnek kell lennie. A kefe kerülendő, mert jóval nagyobb eséllyel karcolja a fényezést.

2023. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11 szembeszomszédom tinilányát néztem egyszer félig meg ahogy lemosta anyu kocsiját. :D


arasznyi picsanaci ide-oda, ezekután én nem engedtem volna meg hogy lemossa az én autómat is :D :D :D


fanyelű kefe, lemosta a kereket vödörből, majd ment rá vele a kocsi tetejére, ugyanabból a vödör vízből :D :D :D :D

Ott fordultam vissza a tennivalómhoz. :D :D :D

2023. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12:

Képzelem milyen “tennivaló” volt az😅


Nyugi én is azt tettem volna egy ilyen látványra🤪

2023. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szolovjov ***** válasza:
67%
Használni szoktam a habos kefét, miután előtte nagynyomású vízzel leverettem a nagyját. Másképp valóban nem lesz tiszta.
2023. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ki a faxom pontozgat amúgy le mindenkit?
2023. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!