Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó átvizsgáló cég...

Használtautó átvizsgáló cég szolgáltatását érdemes választani, ha gőzöm sincs milyet kellene venni? Mennyire megbízható ez?

Figyelt kérdés

Totál laikus vagyok és ezt a két kocsit néztem ki magamnak, mivel autóvásárlás előtt állok, napi szinten sokat vezetek és szeretem, ha fekete színű a kocsi.

[link]

[link]



Opelekről, Skodákról sok rosszat nem hallottam, de a mai árak mellett ezek már gyanúsan olcsók hiszen alig van bennük 150 ezer km viszont min. 15 évesek.


A Varga Tibor (talán ex totalcar-os lehet nem de többször láttam youtube-on) cége csinál ilyen autóátvizsgálást (nem reklámnak szántam) és az elgondolás jó, de autónként szűk 30 rugó az elég sok, ha tfh. van 3 kinézett kocsim máris egy 100-as.

https://www.youtube.com/@autovizsgalat

Rajta kívül van más ilyen szolgáltatás (face-n hirdeti magát) és azért nekem jól jönne, hogy eldöntse ezt a két kocsi valamelyikét érdemes-e megvenni vagy sem. Főleg, hogy nincs is közelben én meg hiába utazok x száz km-t ha nem értek hozzá.



2023. máj. 20. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Soknak tűnik a 30 ezer, még inkább a 3-szor 30 ezer, de ha átvernek, lehet, hogy 500 ezret kell majd javításra költened. Próbáld józan paraszti ésszel kiszűrni a gyanús autókat és kereskedőket, csak ahhoz hívj szakértőt, amelyik megfelelőnek tűnik. Nekem szerencsém volt, az első átvizsgált autót megvettem. Lassan már másfél éve nálam van, komolyabb hiba nem volt. Én az autórevizort hívtam.
2023. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!