Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Peugeot 206-os (2001)...

Egy Peugeot 206-os (2001) 1.1-es motorral szerelt autón mennyibe kerülnének ezeknek a kijavítása?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy Peugeot 206 1.1-es 44kw-os motorral szerelt autó. Ez az első autóm. Nyílván a korára való tekintettel van hibája.


-Duda nem jó

-Alapjárat ingadozik

-Az index jobbra jelezve nem ugrik vissza alaphelyzetbe, balra tökéletes.

-Nem világít a műszerfalon a jobb index jelző izzója

-Néha fura dolgokat mutat a vízhőfok mérője, lehet termosztát hibája is lehet? Utóbbit nem tudom, mert 70 és 92 fok közt van a mutató, attól függ hogy nagy sebességgel haladok e(menetszél hűti) vagy sem. De nem tudom, lehet ez normális, passz.


Ezeket Pesten mennyiért csinálnák meg?

Mentem vele eddig 100km-t és más baja tényleg nincs. Nem füstől meg semmi ilyen, motorikusan jó. Csak nyílván nincs sok pénzem (nem hiába nem újabb autót vettem :D) és félek, hogy átvernének.



2023. máj. 21. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sztem max 150-böl megvannak ezeknek a dolgoknak a kijavítása. Az alkatrészek nevetséges àron vannak, de az egyel ujabb 207-eshez is.


Am huzosabb és sajnos ezért magas minden szervizelés, az a munkadij. :/

2023. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Időközben sok minden meg lett csinálva. Az index meg a duda még mindig nem jó igazán, azt majd egyszer vissza vitetem. A hőfok azért ingadozott, mert nem volt jó a ventillátor, vagy is nem kapott áramot. Az javítva lett most jó
2023. szept. 16. 20:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy volt osztálytársam idén 1.1-es 206-tal ment el nyaralni Split mellé Horvátországba. Hazafelé az autopályán szurkolni kellett neki az emelkedön, de amugy birta végig. Megbizható technika, ha el is fossa magát valahol, bárhol meg tudják azonnal szerelni.
2023. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Abszolút jó autó. Én városban nem is használom igazán, hosszabb utakra megyek vele, anyuhoz lemegyek az oda vissza 300km és még arra felé is használom, volt h kétszer is megtettem ezt a távot így egy hónapban 700km bele került, és semmi baja.
2023. szept. 17. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!