Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 152 centi vagyok. Van olyan...

152 centi vagyok. Van olyan motor ami jó lehet nekem?

Figyelt kérdés
Nőni már nem fogok. Én egy Vespára gondoltam.

2023. máj. 22. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, bár a Vespa az robogó.

Kérdés ugye, hogy milyen köbcentiben-teljesítményben gondolkodsz, meg a típus is, de a mai motorokat azért már lehet alakítani, leültetni, max. a motorosiskolában nem lesz elég alacsony ha mondjuk korlátlan kategóriát akarsz csinálni, és saját motorral kell a tanfolyamot csinálni, ami picit macera a szállítás miatt, de A1 és A2 menni szokott akármilyen magassággal. (Amúgy nekem a forgalmi vizsgán való megálláson kívül soha nem volt mindkét lábam a földön motoron ülve, szóval nem is annyira kritikus a magasság, csak az üléspozíció legyen kényelmes.)


Épp tegnap egy motoros facebook csoportban Benelli 125-ös motorról kérdezett egy 153 centis hölgy.

2023. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy ezt a választ várod, de nézz körül a TikTok női motoros videói közt...élmény látni, ahogy a csöpp japán, Thai, Vietnami nők hogy ülik meg az óriás Kawákat, Hondákat..

Nincs méret akadály

2023. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honda today.
2023. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Vespa robogó és nem motor, nem degradálóan mondom, egyszerűen csak meg kell különböztetni a kettőt. A robogókról sokszor nehezebben ér le a lába az embernek, mert szélesebb az ülés rajtuk. Ha ténylegesen motorban kell gondolkozni, akkor Honda MSX125, Honda Monkey 125, Benelli TNT125. Ha valami nagyobban gondolkoznál, akkor cruiser vonalon elég alacsonyak a motorok, például Honda CMX 500 rebel, Yamaha Virago 125/250/535, Kawasaki Vulcan, Honda VT125/500/750, Suzuki Intruderek.
2023. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!