Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307 cc jó első autónak?

Peugeot 307 cc jó első autónak?

Figyelt kérdés

Júniusban tervezek autót venni, már jó pár hónapja kinéztem magamnak ezt a peugeot. Eleinte voltak kétségeim, hogy tényleg cabriot szeretnék-e. Viszont az egyik ismerősöm azt mondta, hogy ezt még gondoljam át.

Vélemények?



2023. máj. 24. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Cabriót nehezebb eladni, ha esetleg mégsem válik be.
2023. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan autót vegyél ami neked tetszik, amiben jól érzed magad.

Hiába veszel megbízható, könnyen eladható autót ha nem jó szívvel ülsz bele.


Már ha szeretsz vezetni, de aki cabriot akar, az biztos szeret.

2023. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mschforever válasza:
Én nyugodtan ajánlom 2.0 motorral,nekem is ez az első autóm.Sokáig én is agyaltam hogy 2 ajtó meg a kicsit kevesebb hely elég-e lesz stb stb.Azt kell hogy mondjam sosem volt még gondom miatta.3-4 személyel is élhető az autó,főleg ha 185 től nem magasabb aki vezeti,akkor mögötte is kényelmes.Okosan elrendezve csomagokat egy nagy bevásárlás után is marad még annyi hely hogy a tetőt letudd húzni..Az hogy 2005 előtti vagy utánni az izlés kérdése.Nekem tökéletesen jó a 2004 es amim van.Lehetnek itt is buktatók,drága tételek amik első ránézésre nem tünnek annak. megvételnél,érdemes átnézni;szélvédő,hátsó lámpák működjenek,búrák hogy meglegyenek rajtuk,tető hibátlan működése(megvétel után persze illik megtanulni vagy elvinni karbantartásra évente).Ezeken kivül minden más átnézése ami többi autónál is ajánlott.
2023. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!