Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A peugeot 307 cc az női...

A peugeot 307 cc az női autónak számít? Én ilye kapta ajándékba a szüleimtől, és fiú vagyok. Nagyon szeretem és a barátnőm is, de a barátaim ezzel piszkálnak. Mondjuk nekik autójuk sincs, vagy ha van, valami 98 as suzuki swift.

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom ha egy tűzpiros ferrarit kaptál volna, akkor is azzal jönnének, hogy női, mert piros :D


mit érdekel hogy piszkálnak? beszólnak, lehúzod a tetőt, feldobod a napszemüveget, és elgurulsz mellettük


max hozzáteszed, hogy gondolod akkor nem akarják, hogy elvidd őket, nem égetnék magukat egy női cabrioban

2017. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon válaszolni kell rá akkor inkább női autó,de egy fiatal srácnak teljesen okés járgány ez. Inkább irigykednek hogy ilyen ajándékokat kapsz,ezért szólnak be.
2017. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

És akkor megnyugodna a pici lelked, ha itt azt írja pár ember, hogy: "nem, nem női autó, sokkal jobb vagy a hülye barátaidnál, akiknek a csóró szülei nem adnak kocsit"?


Szerintem sokkal gázabb vagy. hogy ilyen megerősítésekre van szükséged.


Amúgy női autó.

2017. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon hasznos tapasztalatok az ember barátairól.

Örülnek ha neked lesz valamid vagy kitalálnak ilyen suttyóságot a szekálásra irigységből adódóan?

Mondjuk te is elszólod magad, sértegeted a 98-as swift tulajokat, mutatva hogy az sehol sincs a te kocsidhoz képest. Így kerek ez.

2017. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Soha nem mondtam a szemükbe ilyet, sőt, én is olyat használtam egy évig, amíg bele nem jöttem a vezetésbe. Semmi baj azokkal a kocsikkal. Csupán már fel vagyok húzva, mert ilyen BMW meg AUDI val jönnek elő, és keménykednek ezekkel a kocsikkal, hogy az bezzeg nem női autó, meg az legalább autó, az enyém meg még csak nem is az mert francia gyártmány stb, mikor nekik soha a büdös életben - és nekem sem valószínűleg, mert én nem adnék 10 milliót egy autóért soha- nem lesz ilyen autójuk. De az enyém szar és nőies, mert az Audi és BMW nem az... Ez valahogy rendkívül irritáló. Mióta megvan a járgány ez megy. Csupán ezért vagyok kicsit kiakadva.
2017. máj. 28. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit csajos a formaterve, de szerintem simán elmegy egy srácnak is. A peugeot sem csak női autónak szánhatta, ha erre a formára csinálta anno a WRC-t. Persze, férfiasabb autók a német prémiumok, de én annak idején Trabantot kaptam szüleimtől, és azzal is tök boldog voltam. Aztán magamnak én is BMW-t vettem, de amíg az ember a szüleitől kapja a kocsit, addig örüljön annak, ami van.

Talán nem utolsó szempont, de szerintem a CC "csajozni" is jobb a németeknél. Mégis csak cabrio, és valószínűleg a formája miatt is bejön a tyúkoknak. :)

2017. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki kocsival csajozik, az max egy gold digger-t szedhet fel.
2017. máj. 28. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ám az ilyen ugratást ennyire komolyra venni.

Használtam ilyen kocsit 1 hónapig bérautóként, szerintem nagyon szép kivül-belül.

Utána viszont a kaptam egy neonzöld peugeot 1007-et, na az egy kicsit már necces volt.

2017. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!