Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a prémiumabb? Egy...

Melyik a prémiumabb? Egy patika állapotú első generációs a4es vagy egy lerúgott új a1es?

Figyelt kérdés

#Audi A4 #Audi A1 #Audik #Audi 1gen #Audi kisautó
2023. máj. 25. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A kocsi nem a kora miatt prémium hanem a minősége és a menetkomfortja miatt. A régi a4 még mindig tud a kisebb kategóriás újaknak borsot törni az orrá alá, ez egyszerűen csak annak köszönhető, hogy még az a4et nem budgetre tervezik, az a1et igen, mert más a célközönség.
2023. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:
86%

Nem hiszem hogy tudnál venni új A1et ami “lerúgott”, nagyon max jégkáros lehet kicsit.

Nem is értem hogy lehet egy szalonauto lerúgott

2023. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

prémiumabb. !

Új magyar nyekerke.

2023. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyekerenci jenci, ez tetszik 😂😂😂😂😂😒
2023. máj. 25. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik, mert nekem porschem van.
2023. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"lerúgott új"

Az milyen? Nekem még nem adtak át "lerúgott új" autót szalonban.

Ha jól rémlik az A4 a 90-es évek közepétől, talán 94-től van gyártásban. Tehát az első példányok már majdnem OT-ztethetőek. Ha előkerülne valami raktárból egy ilyen 0 km-rel, sem biztos, hogy kellene. Azaz van az a pénz persze, amiért hobbiautónak elhoznám. De mindennapi használatra nem. Egy autóban nagyon sok minden van, ami álltában is öregszik, romlik az állaga. Sok mindent lehet persze cserélgetni, de rengeteg pénz, meg munka. És akkor sem tudsz mindent kicserélni. Ez az egyik. A másik, hogy a technika, biztonság, kényelem, ergonómia azért nem kicsit fejlődött az utóbbi 30 évben. Ezért tényleg csak hétvégi hobbiautónak kellene. Tavaly adtam el egy 44 éves autómat. Ismerem az öregautózás szépségeit és árnyoldalait.

A "lerúgott új" autót is fel lehet újítani. Talán kevesebb mindent kell rajta cserélni. Főleg a mechanikus dolgokat, meg esztétikát. De ha nagyon gatya állapotban lenne, meg se venném. Ha meg olyan áron kínálják, hogy látok benne fantáziát, akkor rendbe raknám és mindennapi autózásra inkább ezt használnám.

2023. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Egyik sem. Alsó-közép kategória, prémiumnak nyoma sincsen.
2023. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!