Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit választanátok? Ezek közül?

Mit választanátok? Ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


Nagyon szerelmes vagyok ezekbe a formákba. Jelenleg egy 2008as B8-am van, 3ezres dizel de le szeretném cserélni és kb 6milliót áldoznék rá. Viszont mivel nem volt még más autóm nem tudom mihez viszonyítani. Csak az A4et ismerem. Nagyon bevált, igazából az hogy kombi vagy sem az nem számít nekem csak a forma tetszik, de az A5ben is van valami megbolondító. Főleg a főváros és vidék között használnám meg kisebb túrákra az országon belül. A 2ezres motor nagyon elmarad a v6hoz képest?


2023. máj. 30. 00:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Skoda Octaviát, Toyota Corollát vagy Kia Ceedet. Abból kapsz ennyiért 1-2 éveset és sokkal kisebb ráfordítással sokkal tovább autó marad.
2023. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3.0 TDI-vel, amelyik éppen tetszik és kell. Ez megint ilyen autóskártyás krédés. Legalább a méretet/kategóriát be kellene lőni
2023. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A5
2023. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!