Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műbizonylatos sportkipufogó?

Műbizonylatos sportkipufogó?

Figyelt kérdés
jelenleg egy paragi végdob van fent az autón,így vettem már vele,de már szétrohadt a belseje,és le kell cserèlni. nekem annyira nem tetszenek ezek a paragik,és sokan azt írják,hogy 1-2 év utàn szétrohad,ezért ha nem muszáj nem szertnék ilyet venni,de az az egy előnye van,hogy bizonylatos. facebookos csoportban sokan azt a pitykó becenevű embert ajànljàk,de akkora macera azzal az emberrel egy dobot is csinàltani… vannak neki elvileg kész dobjai,de azt is csak személyesen rakja fel,én meg biztos nem fogok 300kilómétert menni egy kipufogódobért. tudok ajànlani elérhető àrú végdobot,ami lehetőleg nem rohad le 1-2 év alatt,és bizonylatos?
2023. máj. 31. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
60-as bemenőjű kéne.
2023. máj. 31. 21:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan,hogy hiába van műbizonylatod, ha nincs beírva a forgalmiba ,akkor nem ér semmit, és elveheti a rendőr a forgalmit?
2023. jún. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és az meg van hogy nem a kérdésre vàlaszoltál?ha értelmes dolgot nem tudsz írni,akkor inkàbb ne is írj semmit…
2023. jún. 1. 06:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg te ilyen bunkó vagy,akkor meg se érdemled,hogy segítsenek neked, használd inkabb a google-t,már ha megy!
2023. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is nem tudjuk, hogy mi számít nálad elérhető árnak.

Másodszor: az autód tipusát majd kitaláljuk.

Harmadszor: tényleg sok az a 300kilométer, főleg, ha azt sem tudjuk hol laksz.😁

2023. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!