Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Swift 1.3 ingázásra megéri?

Régi Swift 1.3 ingázásra megéri?

Figyelt kérdés

Munkahelyet szeretnék váltani, de ahhoz autó kell. Nem szívesen vennék egyenlőre dízel autót és azon gondolkodtam, hogy egyenlőre nekem egy régi 1.3-as klímás swift is elég lenne.


Szerintetek érdemes venni ilyet? Természetesen a kínálat tetejét nézegetem.


Napi kb 80km-t menne, ha megáll a fogyasztása maximum 6 liter körül akkor szerintem felesleges a dízel. Kérdés, hogy megállna-e ennyibe.


85%-ban országúton használnám, óra 100km/h-nál többet nem nagyon szoktam menni.


2023. jún. 5. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A célnak megfelel,ha csak munkábajárás a cél, de az őrült használtautó piacon már ezekért is elkérnek 500-600 ezret.

Tisztán emlékszem,mikor még 14-15-ben ezeket az autókat max 300 ért már klímával hajigálták utánad,szalon állapotban.

Ha mindenképp swiftet akarsz,örülj,ha találsz 400-ért egyet,amin van 2 év műszaki és nem rohad ki alólad. Ritka lesz az az állapot!

Az ára konkrétan vicc! 500-ért azért vannak jobb, szintén benzines autók!


Peugeot 206 -mindegyik benzines jó és megbízható!


2-es Renault Clio


Citroen Xsara (1.6benzin) itt megpróbálhatod az 1.4-et is,de nem lesz erős, pláne nem kombiban!


3-as,4-es Ford fiesta


1-es focus. - itt kizárólag az 1.6-os motorral érdemes szemezgetni.



Ezek mind mind jobb autók,mint egy swift és ha nem is a kínálat tetejéről kapsz a felsorolt típusok között,akkor sem fogsz meghalni az első koccanás után 😄


Eredményes vásárlást!

2023. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#9 te ilyen ideges típus vagy, igaz?
2023. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2023. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#11


Köszönöm a válaszod! Igazából bármire vevő vagyok csak álljon meg nagyjából 6 liter körül a fogyasztása.


Csak munkábajáráshoz kell és maximum 1-2 évig

2023. jún. 5. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!