Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Peugeothoz és Citroenhez...

A Peugeothoz és Citroenhez képest a Renault nem annyira minőségi márka?

Figyelt kérdés
Olyan például mint a Mercedeshez képest az Opel? Hogy a nagyobb kényelem/komfort helyett a népautó jellegre hajtottak rá a Renaultnál?

2023. jún. 10. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mindegyik átlag márka.

Illetve, az utóbbi években a PSA/Stellantis feljebb pozicionálta a Peugeot-t. Azóta a Peugeot ilyen "félprémium" és a Citroen lett az átlag bevásárlóautó.

2023. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most mégis melyik modellt hasonlítjuk össze melyikkel? Én abszolút nem sorolnám a Renault-t a PSA alá, sőt. Jelenleg szerintem eléggé egálban vannak.


Régebben meg a Renault számított inkább szerintem az elsődleges francia márkának: F1-es szereplés (mai napig), ők jöttek ki a legelső turbómotorral az F1-ben, rengeteg innováció köthető hozzájuk, volt idő hogy egyszerre gyártottak autót, buszt, kamiont, traktort, a Peugeot ilyet sosem csinált. És több más márkával is volt együttműködésük, elég csak a Volvora gondolni, a PSA inkább csak dízelmotorokat adott el másoknak. És ha jól tudom, nem kicsi állami segély is kellett a Peugeot-nak az életben maradáshoz, ami végül bejött nekik, de a 90-es években nagyon rezgett a léc.

2023. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó egyformán állnak.
2023. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!