Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Először látható, majd kitakart...

Először látható, majd kitakart rendszámmal hirdetés? Mi szólhat mellette?

Figyelt kérdés

Szoktam figyelni hahun X típusokból az eladó példányokat, és pár napja egy furcsa jelenségre lettem figyelmes:

Nagyjából fél éve hirdetnek egy autót, eddig nem kelt el. Többször feltették már a hirdetést (vagy mindig újra aktiválták mert ugye 90 nap után lekerül magától), most megint felkerült a hirdetés az adott autóról, teljesen ugyanazzal a leírással és ugyanzokkal fotókkal, egy változás ezúttal viszont van: most kipixelezték rajta a rendszámot.

Mit tippeltek, emögött a hirdetési "stratégia" mögött mi állhat? Ciki a tulajnak, hogy már ennyi ideje nem ment el az autó? Vagy más oka van? Kíváncsi vagyok.



2023. jún. 11. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi, csak láthatta, hogy mások így tették fel, és akkor gondolta ő is kitakarja.

De gondolkodhatnék negatívan is, mert anno a becsületes neper beszélt az óratekerésről, hogy volt olyan autó ami hónapokig nem kelt el, mert 400 ezer volt benne, majd miután visszatekerték, elkelt 1 hét alatt. Most a rendszám hiányában nem tudják csak úgy Online lekérdezni, és akár vissza is tekerhették az óráját, persze attól még telefonon megkérdezhetik az azonosítót. Kérdés, hogy az hírdetésben változott-e az óraállás?

2023. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A km-et azt sajnos nem figyeltem korábban, de ezt nem kereskedő hirdeti, hanem magánszemély.
2023. jún. 11. 08:40
 3/9 A kérdező kommentje:

Erről van szó egyébként:

[link]

2023. jún. 11. 08:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem egy idős autó, meg az a kategória amivel sokat mennek. Ez inkább akkor az eladó parája.
2023. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, még a banké, hitel van rajta.....vagy már foglalás.

Az ürge meg már elmagyarázta 1 milliószor, gondolja így majd kevesebbszer kell.

2023. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mellette? Semmi. Az égvilágon semmilyen pozitív ok nincsen rá, hogy valaki takargassa a rendszámot. Ha látom hogy takarja a rendszámot, már lépek is tovább.
2023. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen épeszű indok nincs mellette.
2023. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehessen lekérdezni, így több balek fog érdeklődni, más értelmes magyarázatot nem találok.
2023. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Pont fordítva van. Lekérdezni az elhatározás előtt szokás. Ha nem lehet lekérdezni, nincs elhatározás. Még a balek sem fogja csak emiatt felhívni az illetőt, mert annyira még a balek sem balek, hogy a saját idejét és energiáját pocsékolja.
2023. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!