Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen utángyártott alkatrészt...

Milyen utángyártott alkatrészt tudnátok autóhoz?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan márkát mondani, ami általánosságban minden típushoz jó és nagyjából a gyári minőségnek megfelelő? (Mercdes E-Classról van szó)

-Féktárcsában, fékbetében

-Futóműhöz

-Motortartó gumibaknak

-Motorvezérléshez


2023. jún. 17. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Gondolod hogy ezekből van olyan alkatrész ami univerzálisan minden kocsiba bepasszol? :D :D :D
2023. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Febi-ről mondta egy szerelő,hogy az a gyári beszállító alkatrészeit dobozolja.
2023. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Futómű alkatrészekből nekem a Lemförder vált be. Állítólag a Meyle HD széria is jó. Fékben talán ATE-t vennék. Vezérlésből Gatest, Contit javasoltak nekem.
2023. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én szeretem pl a Meyle termékeit. Egész normális áron szoktak lenni, és elég sok mindent gyárt, de nekem fontosabb talán az, hogy hol készült az adott alkatrész.

Erről csináltam nemrég egy kis videót. Belinkelem ide, ha gondolod nézd meg, hátha tudok vele kicsit segíteni alkatrészek keresésében.


https://www.youtube.com/watch?v=McXQKFq7z8Y

2023. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!