Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.8t mennyire érzékeny az...

1.8t mennyire érzékeny az utángyàrtott alkatrészekre?

Figyelt kérdés
jelenleg elromlott a vezérműtengely-jeladóm. Néztem hozzá a neten,és az autodocon a legelső helyezettet rendeltem meg,nyílván utángyártott. egyszer vettem egy alkatrészt egy embertől aki seatokat bont,és ha van valami,akkor szoktam vele beszélni,hàtha tud segíteni. ő váltig àllítja,hogy az 1.8t nagyon érzékeny az alkatrészekre,és csak gyàrival működik. küldtem neki hogy milyen alkatrészt rendeltem,és ő állítja,hogy nem fog vele működni,csak gyàrival. csak amíg egy gyàri 50 ezer,egy utángyártott 5-10. és mondtam neki,hogy egy 20 éves,széthajtott kocsiba nem szeretnék gyárit venni 50 ezer forintért,mert semmi értelme. a lényeg nekem,hogy oldja meg a problémàt. tényleg ennyire kényes ez a motor?én szinte mindenhol azt olvastam,hogy alapjába véve egy megbízható motor,csak màr szinte az összeshez hozzá van nyúlva. ilyeneket nem nagyon olvastam sehol,hogy csak gyàri alkatrésszel működik.
2023. máj. 8. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért nem várod meg az alkatrészt, és meglátod hogy működik-e?

Egyébként akármilyen autó is, a legolcsóbbat nem igazán szabad megvenni semmiből. Egy erős középkategóriát azért célozz meg. Nem tudom milyen márkát rendeltél, de utángyártott jeladókból a Delphi-Hella-Valeo jók szoktak lenni.

2023. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1.8T aha. CA18?
2023. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Mi 1.8 tonna ?
2023. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es,delphi màrkàjú. elvileg a gyàrival megegyező minősèg,legalábbis az unix oldalàn úgy van feltüntetve. elsőnek egy gagyi 5 ezer forintosat rendeltem,de azt visszanondtam,mert ezekből tényleg jó a jobb minősèg. remélem a delphi jó lesz.
2023. máj. 8. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Delphivel nem lesz gond.
2023. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire értesz az autókhoz.Szerinted rosszul felrakott vezérlés okozhat ilyen hibát?Vagy is dobhatja ezt a p0340-es hibakódot amiatt?Vezérlés csere után 1 hónappal jelent most meg ez a hiba. Vagy csak véletlen egybeesés,hogy most ment tönkre ez az alkatrész?
2023. máj. 8. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a vezérlés rosszul lett volna megcsinálva, akkor azt már az első perctől tudnád. Ez egy sima jeladó, tönkrement és kész. Nekem is teljesen random menet közben szállt el a jeladóm.
2023. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.amúgy ezek a jeladók kb egy időben mehetnek tönkre?számíthatok rá,hogy lassan pl a főtengely jeladó is bejelentkezik egy cserére?vagy teljesen random?
2023. máj. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!