Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha másoltatok még egy kulcsot...

Ha másoltatok még egy kulcsot a kocsimhoz, azt meg tudom csinálni, hogy...?

Figyelt kérdés

Beindítva hagyom, amíg beszaladok egy üzletbe, de közben bezárom, így nem tudja ellopni senki?


Nagyobb szomszéd városban dolgozok. Munkahelyemre hozom magammal a kutyákat, és van, amikor úgy jön ki a lépés, hogy munka után még be kell szaladnom mondjuk gyógyszertárba vagy értelmesebb boltba, ami nálunk nincs. Ilyenkor nyilván a munkahelyemen nem maradhatnak a kutyák, a boltba nem hozhatom be őket, a bolt elé nem merném őket kikötni, így erre gondoltam, hogy amíg beszaladok az üzletbe, addig járhatna a klíma, de be is lenne zárva a kocsi. Egyáltalán lehetséges ilyet csinálni? Működhet? Vagy inkább maradjak a B tervnél, hogy hazaviszem a kutyákat, aztán visszamegyek a szomszéd városba bevásárolni?


Olyan opció nincs, hogy egész napra otthon hagyom a kutyákat, mert ha bent vannak, az egyik rombol, ha kint vannak, akkor szökik, plusz a szomszéd szeret átjárkálni hozzánk, amíg nem vagyok otthon, így nem merem őket otthon hagyni. Panzió nincs a közelben, hogy reggel oda berakjam őket amíg dolgozok. Ismerős sincs a környéken, aki vigyázna rájuk.



2023. jún. 22. 12:47
1 2
 1/13 hypno ***** válasza:

Egy autóhoz eleve két kulcs van.

Ha neked már csak egy maradt, akkor persze csináltathatsz még egyet, ha van aki megcsinálja.

2023. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy kulcsot kaptam hozzá, mikor vettem. Lényegen nem változtat, működhet így a dolog?
2023. jún. 22. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Azt írtad, a kutya "rombol".

Ez annyit tesz, hogy kis szerencsével meglökheti a váltókart is, ami járó motornál nem igazán szerencsés.

2023. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 krwkco ***** válasza:
50%

"Működhet?"

Igen. Elég, ha egy olyan műhelykulcsot reszeltetsz, amiben nincs is immo, de mechanikusan nyitja a zárat. (Ha nincs ledugózva.)

De feltétlenül tegyél ki egy cédulát, hogy jár a klíma, fújja a kinti friss levegőt, a kutyák jól érzik magukat és 5 percen belül jössz.

Különben az első mindenlébenkanál állatvédő be fogja törni az ablakot.

2023. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 válaszát továbbgondolva:

feltételezzük, hogy nem akkor akarsz heti nagybevásárlást csinálni, szóval

5 perc alatt nem fognak a kutyák hőgutát kapni.

2023. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3-as, igen, rombol. Ha otthon hagyom napi 8-9 órára. A kocsiban rendszeresen otthagytam eddig is, semmit nem csinált, nem fér hozzá semmihez, mert boxban van, de most jött be a nagy meleg, és így nem hagyhatom a kocsiban klíma nélkül.


4-es, köszönöm a normális választ! Cetlire, feliratra én is gondoltam.

2023. jún. 22. 13:54
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös, 5 percre sem hagyunk senkit a kocsiban kánikulában.
2023. jún. 22. 13:55
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Több generáció nőtt föl a világon, klíma nélkül, és ebben benne vannak a trópusi országok is.

Persze ez csak az én véleményem.

/előző életemben bizonyára fakír voltam Új-Delhiben/ :)

2023. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krwkco ***** válasza:
100%

"Több generáció nőtt föl a világon, klíma nélkül, és ebben benne vannak a trópusi országok is."

De nem egy üzlet előtt a napon álló autóban, óriási ferde szélvédővel, maximum résnyire nyitott ablakokkal.

2023. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amíg ezen az egyszerű kérdésem rugóztok, azalatt Pistabá' már régen lemásolta volna azt nyomorult kulcsot. Kb. 3 perc és 1500Ft.

Mondjuk akkor nem lenne miről agyalni.😎

2023. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!