Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új, garanciális Toyota-ba...

Új, garanciális Toyota-ba lehetséges parkolóradart beszereltetni, anélkül, hogy elveszne a garancia?

Figyelt kérdés
Pl. gyárit, márkaszervízben

2023. jún. 23. 07:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha készletről is veszed akkor is beszerelik 2 -3 óra alatt , mire a többi papír kész, ezzel is megvannak.

De gyanítom te csak kérdezősködsz itt .

2023. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
#10 miért ne lehetne? Ha nem értesz hozzá inkább ne írj semmit.
2023. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

12: pont hogy értek hozzá. A gyári rendszernél nem annyi, hogy felcsapják a szenzorokat. Hanem szoftveres változásokat is igényel, hogy megjelenjen a kijelzőn, hogy menjen a hangja. Vannak modellek, ahol a parkolò asszisztenses változathoz már méretű kijelző jár.

Van ahol csak pár paramétert átállítanak a szoftverben és megy, de akad olyan gyártó is, aki teljesen különböző szoftvert használ a különböző felszereltségekhez. Sőt, külön ECU-t is. Ma ez mondjuk már ritkább.


Na ezért nem biztos egyáltalán, hogy csak úgy rácsapják a gyárit.

2023. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Igazat adok 13-nak. A legtöbb ilyen jellegű extra nem utórendelhető, csak az összeállításkori konfigurációban.
2023. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
#13 #14 de fogjátok már fel hogy utólag is beépíthetőek ezek. Egy szóval sem mondtam hogy csak rácsapják aztán kész az egész. Minden megoldható, csak lehet hogy már pénzügyileg nem éri meg. Ettől függetlenül ha kéred, akkor megcsinálják.
2023. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
15: nem azt mondtam, hogy fizikailag kivitelezhetetlen, csak azt, hogy nem biztos, hogy a márkaszervíz megcsinálja.
2023. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

De, megcsinálja, számtalan esetről tudok már, hogy utólag került beépítésre gyári extra.

Konkrétan én gyári tolatókamerát építtettem bele az autómba, de volt aki az analóg óráit cseréltette le gyári digitálisra.

Fizetsz nekik (nem is keveset), miért ne csinálnák meg?

2023. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Lettek közben fejlemények. Kaptam több márkaszervíztől is ajánlatot, 500-600 ezer között lenne beszereléssel együtt. Viszont mázlim van, mert lett készleten egy felszereltebb modell, ami csak 480 ezerrel drágább, de már van benne radar, ülésfűtés, automata klíma, stb. :) Köszi szépen mindenkinek a segítséget! Hátha később másnak jól jönnek ezek az infók.
2023. jún. 23. 14:25
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a céges CHRben utólagos, borzalom...


Csomószor besípol indokolatlanul ha csak 1porszem rámegy.


Pedig ez a gyári utólagos megoldás a Toyota ajánlásával... :(

2023. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

#18 naugye mondtam hogy megcsinálják, csak legyen aki kifizeti :)

Gratula az autóhoz!

2023. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!