Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha BMW-t visz szerelőhöz az...

Ha BMW-t visz szerelőhöz az ember akkor miért próbálják egyből lerántani ha nem ért az autóhoz komolyabban?

Figyelt kérdés

Ráadásul a saját szerelőmről van szó akihez én is hordom, csak én nagyjából képben vagyok azzal, hogy mi mennyibe kerül meg mennyi idő kicserélni.


Egyik ismerősöm most vett egy BMW-t és hozzáirányítottam miszerint korrekt szerelő, viszont mikor mondta ismerősöm, hogy milyen árajánlatot írt össze neki, hogy mi mennyibe fog kerülni akkor csak néztem, és felhívtam, hogy most ez micsoda? Erre csak annyit mondott, hogy hát miért nem mondta az ismerősöm, hogy én ajánlatottam őt mivel szavait ismétlem "láttam rajta, hogy madár és ha telik BMW-re akkor teljen szerelésre is akkor meg miért ne keressünk egy kis pénzt?"


Bár ismerősöm se értem miért nem mondta, hogy én ajánlottam, nem mintha emiatt ezt kéne csinálnia, de azért elég nagy csalódás volt a szerelő ahhoz képest, hogy velem korrekt volt eddig és annak is tartottam, de ezek szerint csak azzal az akit nem tud hülyére venni..


900 ezres ajánlatot adott, ebből lett utána 480, szóval nem kis pénzt akart szakítani, mondván neki belefér. Ami részben igaz is, csak azért szerintem elég undoritó ez a hozzállás, ezt meg is mondtam neki és elnézést kért. De sajnos ez típusbetegség az autószerelőknél ahogy látom..


2023. jún. 29. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így működik a rendszer. De nem csak BMW-nél, hanem általában mindenhol mindegyiknél.

Mi a kérdés igazából?

2023. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy elég nagy gond, hogy ezt büntetlenül megcsinálhatják. Konkrétan lopnak, csalnak ezzel.
2023. jún. 29. 15:31
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen így van. De MI A KÉRDÉS?
2023. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3


Ha BMW-t visz szerelőhöz az ember akkor miért próbálják egyből lerántani ha nem ért az autóhoz komolyabban?

2023. jún. 29. 15:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4-es mert ebből élnek. Nem értem mit nem értesz. Mindig is ez volt, és mindig is ez lesz.
2023. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5


Abból él az autószerelő, hogy átveri az embert?


Ennyi erővel a pénztáros abból él, hogy ha nem figyelsz akkor 10 ezerből nem 8-at csak 2 ezret ad vissza? Ezt most komolyan írtad?

2023. jún. 29. 15:38
 7/20 A kérdező kommentje:

#5


Mikor a mezei autószerelő is tizenezres nettó órabért kér el, az alkatrészen is elteszi a 30-40% haszonkulcsot akkor miért kell még ezen felül is ennyire trükközni?


Valószínűleg azért, mert pl. szerinted meg sok ember szerint ez a "normális", hát nem tudom, szerintem ez nem normális.

2023. jún. 29. 15:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Te valami másik bolygón éltél eddig? Igen, az autószerelés LEHÚZÁS. Aki nem ért hozzá azt LEHÚZZÁK mint a büdösszart.

Mit nem értesz aranyapa?

Igen, köcsög dolog. Igen, szarháziság.

Mit tudsz csinálni? Semmit. Otthon szerelsz. Jah hogy nem tudsz.

Akkor fizetsz. Ennyi.

2023. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8


Te is simlis szerelő vagy, vagy mi ez az indulatosság? Attól még, hogy az a szokás idén barnult norvég cserediákoknál, hogy mondjuk a gyerekedet kirabolják és még esetleg meg is verik az normális lesz? És bológatsz, hogy hát igen ez ilyen, ez van.


Nehogy már normalizáljuk, hogy az így is elég költséges javítást még 3x áron fizessük ki ha nem ért valaki hozzá.

2023. jún. 29. 15:44
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok sem szerelő sem barna cserediák.

De akkor is ez van, ha neked ez nem tetszik. Tessék hőbörögni a szerelő barátodnál és kérdőre vonni mit miért tesz. (egyébként elmondta le is írtad)

Aki becsületes és számlával dolgozik ahhoz min fél éves várólista van. Csak súgom. Így maradnak azok a "baráti" szerelők akihez te is viszed a kotládat. Szóval hogy ki a simlis és ki nem ezt gondold végig újra. És igen, ez van. Lehet menni a Kossuth térre hőbörögni.

2023. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!