Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mégis milyen alkatrész??

Ez mégis milyen alkatrész??

Figyelt kérdés

Sziasztok, éppen fel szerettem volna újítani egy gyerekbiciklit, és eladásra kínálni, amikor szembefutottam ezzel az alkatrésszel. 4 db ilyen van egy biciklin és 2 már elég gyatra állapotban volt, bár vissza tehettem volna őket festés után, de nem akartam másnak rosszat, szóval eldöntöttem hogy kicserélem őket. Egerben majdnem az összes bicikli üzletet végig jártam, sehol nem tudtak segíteni, még bontottba se volt ilyen alkatrész. Online végig jártam egy rakás biciklisboltot, úgyszintén semmi eredménnyel. A neten az összes féle fajta keresőszót megpróbáltam: "V-fék rugó harang, V-fék tömítés" gyakorlatilag mindent. Google Lens se segített. Végső elkeseredésemben hozzátok fordulok mielőtt megrendelném a netről a 7000 Forintos fékeket amiről leszedném azt a műanyag 100 Forintos vackot. Szóval nagyon megköszönném ha valaki egy névvel, vagy egy linkkel tudna nekem segíteni. Köszönöm hogy végigolvastad.


[link]


[link]


(első képen rosszul állítottam be a fókuszt, elnézést a rossz minőségért)



2023. júl. 5. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Patkófék.
2023. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, lehet nem voltam elég egyértelmű, nem magára a fékre hanem a fék rugójának arra a műanyag kupakjára gondoltam amiről külön kép is van.
2023. júl. 5. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ha komplett veszed meg az egész féket akkor az jár vele.

De csak tipp.

2023. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem fogja egybe megvenni, mert akkor kevés profit lesz rajta.
2023. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez azért nem olyan drága:


[link]

2023. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De van akinek ez is jelentős összeg.
2023. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor marad a legyártás. Szerez megfelelő vastagságú műanyag vagy fém alátéteket vagy csövet amiből ledarabolja, kifúrja és kész.
2023. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, de ha vasfűrészt is kell vennie már akkor is veszteséges a projekt.
2023. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legyártatás meg még drágább fog lenni.
2023. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat külön nem kapsz...

Egyébként az porvédő/takaró, hogy a rugó ne kapjon vizet, ne rozsdásodjon és törjön el idő előtt.

2023. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!