Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a pénz nem lenne akadály,...

Ha a pénz nem lenne akadály, "merhető" egy ilyen autót venni néhány évesen? ( Pontosabban szólva: alkatrész elnemlátottság miatt bevállalható (mégis) egy ilyen SUV? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ott a GL-Osztály, vagy az X5, de azok olyan csúnyák, kívül, és főleg belül - pláne ehhez képest!


.


Elképesztően igényes lett a beltere! És kívülről is szép, kolosszális méretei ellenére. Vége egy gyönyörű belterű amerikai! Annyira tetszik! :))


Itt a fényképgyűjtemény:


Beltér:


(Bármely színárnyalatban elfogadnám!)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Külső (Ez már kevésbé érdekel, hiszen minden SUV kocka, de ő legalább nem csúnya, mint a régi Q7-es.)


[link]


[link]


[link]


[link]


.

.

.


"Már eleve a felső tízezer vásárolja ezeket a városi terepjárókat, de most a gyártó tovább maxolta a pompát."


"Persze ez egy Lincoln Navigator esetében ez hatványosan igaz, hiszen itt már az alap is elég ütős."


[link]



2020. márc. 31. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem mi a kérdés tulajdonképpen? Ha a pénz nem akadály akkor helikoptert is fenn lehet tartani...


Ez a mai a szép mi a csúnya, meg totál egyedi izlés kérdése, nekem pl egy órmotlan krumplisszák ugrik be róla, nem a szépség.

2020. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
zsák
2020. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Rosszul futottál neki a dolgnak.


SUV-között szép a külseje! Bár... (Ezért írtam, hogy)


"Külső (Ez már kevésbé érdekel, hiszen minden SUV kocka, de ő legalább nem csúnya, mint a régi Q7-es.)"


.


Ha a pénz nem akadály nem mindegy (ahogy ezt is már leírtam: alkatrész elnemlátottság tekintetében), hogy amerikai, vagy európai helikoptert vesz az ember. ;)


Mert az csak egy dolog, hogy rendelkezik valaki a megfelelő anyagiakkal, az azonban már más történet, hogy mennyire gyakran hagyja megállva a vásárolt közlekedési eszköze az út szélén (vagy a helikopter felszállóhelyen, részletkérdés, hogy hol).


Emiatt kérdeztem rá amerikai típusokat ismerőktől, hogy meg "merhető-e" vásárolni ezt a közel három éves autót? Mert elromlani, el fog, csak az a nem mindegy, hányszor.

2020. márc. 31. 22:02
 4/22 anonim ***** válasza:
Persze, miért lenne gond ?
2020. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Négyes, emiatt:


"Az csupán egy dolog, hogy rendelkezik valaki a megfelelő anyagiakkal, az azonban már más történet, hogy mennyire gyakran hagyja megállva a vásárolt közlekedési eszköze az út szélén (vagy a helikopter felszállóhelyen, részletkérdés, hogy hol).


Emiatt kérdeztem rá amerikai típusokat ismerőktől, hogy meg "merhető-e" vásárolni ezt a közel három éves autót? Mert elromlani, el fog, csak az a nem mindegy, hányszor!"


:)

2020. márc. 31. 22:11
 6/22 anonim ***** válasza:

"Ez a mai a szép mi a csúnya, meg totál egyedi izlés kérdése, nekem pl"


Neked tetszik, lehet másnak is a harmadiknak lehet nem, a negyediknek sem, az ötödiknek megint igen és így tovább, ez a lényege, ízlések és pofonok. Nekem nem SUV-hoz mérten, hanem csak simán nem jön be, ez van, de nincs azzal se bajom akinek tetszik.



A megbízhatóság meg már más kategória, az anyagi részét kérdezted először, arra csak ennyit lehetett mondani, hogy ha a pénz nem gond, akkor persze hogy fenntartható, hogy mennyire megbízható az teljesen más kérdés.

2020. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Nálad nincs Google ? Alapvetően nem olyan rossz azt írja.


Nézd , akinek van pénze még Range rovert is vesz ezek után nem mindegy ?

2020. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem. :)


Nem az anyagi részét kérdeztem, hiszen írtam, hogy "ha pénz nem akadály". :) Rögtön azzal folytattam, hogy ha a pénz nem jelent gondot, "meg MERHETŐ-E venni ezt három évesen használtan"?


Értelemszerűen (vagyis azt gondoltam, másnak is az lesz) a merhető (ha az anyagiakat már az elején kizártuk) csak arra vonatkozhat tehát, hogy így merthető-e vásárolni, nem lesz-e vele sok gond/lerobbanás, vagy még biztos pénzügyi háttérrel sem ajánlják egy ilyen autó megvásárlását?


Tudod ez olyan, hogy egy Lexus megvásárlását jobban ajánlják, mint egy olaszét, mert az olasz nagyobb eséllyel fog elromlani - illetve gyakrabban.


Ennyi lett volna. :)

2020. márc. 31. 22:21
 9/22 anonim ***** válasza:
Jó, ebből a merhetőből, ezt honnan logikáztuk volna ki? Anyagi rész érdekelt, ha ott van a zsebemben 100 misi akkor meg emrek venni egy 20 millios kocsit, ha csak 20 van, akkor nem fogom mind elkölteni rá, kb ennyi.
2020. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Akinek van pénze még Range Rovert is vesz. Ezek után nem mindegy?"


Hát hetes, ha így van, lehet nem is szóltam! :D


(Bár... :D Bocsi, kicsit kukacoskodok. :) Egy Range (még) EU-s termék, gondolom a sarki fűszeresnél is van hozzá alkatrész, egy USA vashoz meg?... Vagy nem?)

2020. márc. 31. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!