Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorshajtás bírság a forgalmib...

Gyorshajtás bírság a forgalmiban szereplő címemre jön?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azt mi honnan tudjuk? A forgalmiban a lakcímed van, lakcímből pedig egy van. Hogy neked van-e külön levelezési címed, azt neked kell tudni, miért tőlünk kérdezed?
2023. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bejelentett lakcímemre jött, nem arra, ami a forgalmiban van (még a régi címemre szól).
2023. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És azt automatikusan tudják hogy hol van az állandó lakcímem?

Tavaly volt költözés gáz lenne ha már rommá birságoltak volna és a régi címemre ment volna:D

Természetesen bevan jelentve a lakcím kártyám is új

2023. júl. 9. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:

A forgalmiban lévőt nézik, az alapján keresnek rá a lakcímkártyára pont ezért, hogy frissült-e, és arra küldik ki. Ha rendesen bejelentetted a lakcímváltozásodat akkor meg fogod kapni.

Én évek óta nem lakom már otthon, azóta se jelentettem be mert csak, de anyám szólt volna úgyis, ha csekket kapok. XD

2023. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És azt automatikusan tudják hogy hol van az állandó lakcímem?

-Ezek mindent tudnak! Hozzáférésük van a nyilvántartáshoz.


Tavaly volt költözés gáz lenne ha már rommá birságoltak volna és a régi címemre ment volna:D


Természetesen bevan jelentve a lakcím kártyám is új

-Ebben az esetben a bejelentett lakcímre küldik (lakcímkártyán szerepel). Forgalmiban szereplő cím mellékes.

2023. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!