Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerok tuning?

Yamaha Aerok tuning?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ajánlani valami ütős konfigot? Henger szett dugó gyűrű főtengely sport kipuf stb?

50ccm jelenleg



2023. júl. 11. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a cél és mekkora a budget.

Egy kínai 70el és valami olcsó rezóval egész jól megy a gyárihoz képest és relative költséghatékony.

Nekem volt jogon pl mhr replica henger hozzá való rezóval, 21 karbival. Átlag autókat legyorsultam vele és ugyan úgy lehetett használni mint a gyárit.

Aztán meguntam most röviden léghűtéses szinten a lehető legkomolyabb a setup amit össze tudtam rakni. Így utcától utcáig bármit legyorsulok szinte és 30-40 nél kerékre áll bármi erőlködés nélkül. Viszont nem lehet kerékre állás nélkül elindulni vele, sokat fogyaszt, hangos. A tuning áráról nem is beszélve.

Nagy vonalakban ezek a fő szintek tuningban.

2023. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lenne rá most feleslegbe 200 ezrem amit rá tudnék költeni
2023. júl. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!