Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Javítás vagy új lökhárító?

Javítás vagy új lökhárító?

Figyelt kérdés

Jól meghúzták valahol a lökhárítómat. Maga a lökhárító egy dolog, mert polírozással minimálisra lehet csökkenteni a kárt, és akkor nem kell fényezni, ezzel kiegyezek. Viszont van alatta egy szegély (vagy diffúzor?) ami viszont úgy sérült, hogy nem csak a festék hiányzik, hanem magából az elemből is. Nem tudom, hogy lehet-e ezt egyáltalán javítani.. viszont ahogy láttam a fényezés és javítás árakat, kb annyiba kerül, mint a bontóból egy hibátlan elem, gyári fényezéssel. Ha már úgy is le kell szerelni, akkor mindegy, ha másikat raknak vissza.

Kicsit tanácstalan vagyok mi legyen. Érdemes ilyenkor felrakni egy bontott alkatrészt, ami sérülésmentes? Vagy azonos színkód esetén is lehet eltérés, és jobb inkább a sajátot javíttatni? Illesztésekkel mi a helyzet? Minden tippnek tanácsnak örülnék. Metálfényű, ha ez számít.


máj. 22. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bontott gyárit választanék.
máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ott dől el, hogy kapsz-e egyáltalán színazonos bontottat belőle?
máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!