Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarorszagon miert inkabb...

Magyarorszagon miert inkabb kisebb ccm motorral jarnak, mig nemetorszagban nagyobb?

Figyelt kérdés
nagyon sok 50 ccm robogot latok

2023. júl. 25. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kisebb az alamizsna is. Ráadásul aki csak városba használja. Mint pl én annak elég 4t robogó is. De amíg falun laktam volt egy 125ös tuaregem. Amellé még eltudtam volna képzelni egy 600as xr-t, de ennyi.
2023. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Na vajon miért, mit gondolsz?
2023. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rövidtávra jobb egy 50-es, helyben közlekedésre sajnálnám elővenni a 650-est, mikor azon a 2km-en be sem melegszik amig elugrom a boltba.
2023. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég sokan vannak úgy vele itthon (is), hogy úgymond impulzus vásárlásként vesznek robogót, mert jön a jó idő, hirtelen belegondolnak hogy minek fogyassz és ülj a dugóban annyit, erre pedig a legideálisabb az ötvenes robogó mert

1) Megvan a jogsid hozzá ha vezetsz autót is

2) Egy magyar átlagfizetésből élő ember is a havi fizuból kihoz egy olcsóbb típust ha kicsit meghúzza a gatyaszíjat

2023. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 veterán vas ***** válasza:
Ezen a gondolaton elindulva, mit gondolsz az olasz robogós-szemléletről?
2023. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát, én futáron kívül nem nagyon látok senkit 50-essel.
2023. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hátte.
2023. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!