Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szokott más tanuló is az...

Szokott más tanuló is az autóban ülni?

Figyelt kérdés
Gyakorlati óra alatt (vezetés) csak te és az oktató ültök az autóban vagy van amikor más tanuló is beül hátra?

2023. júl. 27. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi többen voltunk.
2023. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sulifüggő, nálunk mindig többen voltunk.


Ha nem a telódat nyomkodod közben, akkor a másik hibájából is tudsz tanulni.

2023. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most fogok sulit váltani, gondoltam megkérdezem az oktatómat, hogy néha ha úgy van beülhetek-e hátra. Eddig nem ebben a városban vezettem és jól lenne ha 10 órától nem kellene többet vennem, azaz a hátsó ülésről is tudnék tanulni.
2023. júl. 27. 14:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire venné jó néven, ha ezt megkérdezném tőle
2023. júl. 27. 14:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Hallottam én is hogy mások egyszerre többen ültek az autóban.

Nálam ilyen nem volt, én mindig egyedül voltam, kivéve amikor az oktatóm a lányát hozatta velem haza többször a gimnáziumból a szomszéd településről, amiért elsőre kicsit morcos voltam mert nem sokat tanultam azáltal hogy sokszor ugyanazon az egyenes, teljesen eseménytelen 90km/h-s szakaszon mentem oda és vissza úgy hogy közben nem igazán rám figyelt az ember, de mivel rohadt szép lánya volt igazából nem annyira bántam. :D

2023. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én alapvetően egyedül voltam.

Volt viszont 1-2 eset, hogy váltáskor még az előttem végzett tanuló beült a hátsó ülésre és elvittük egy darabig (haza, suliba, akárhová).

2023. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam soha nem volt olyan, fel se merült hogy más is ülne az autóban az oktatón és rajtam kívül. Olyan sem volt, hogy hívott, hogy máshoz üljek be.
2023. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, de az oktató és annak a tanulónak a döntése, aki a kormány mögött ül. Ha az oktató engedi/szorgalmazza, de a tanuló köszöni, nem kéri, akkor nem ülhet be más.
2023. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte mindig. A suli székhelyétől és a lakhelyünktől 15km-re volt a rutinpálya, másik irányban 70km-re az útvonalak és forgalmi vizsga helyszíne. Három diák volt mindig az autóban, ebből egy mindig vezetett.
2023. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
35%

Abból kiindulva, hogy 22 évvel ezelőtt az oktatóm azt mondta vezetés közben, hogy csukjam be a szemem.


Én értetlenkedtem.... Mondta ne vitatkozzam!


Eltelt 2-3 másodperc mondta nyissam ki.


Kérdezem mi volt ez?


Mondta, ez volt az éjszakai vezetés!


Szóval ebből kiindulva valószínűleg ez se egy kirívó dolog, hogy konferencia oktatás van!

2023. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!