Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi levezetett kilométerbe...

Mennyi levezetett kilométerbe telt nektek jogosítványszerzés után, mikor azt mondtátok, hogy már magabiztosan tudok vezetni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

30e után már azért mindenhol könnyen boldogultam.

De 200e után is érnek még meglepetések, amiket kezdőként tuti nem tudtam volna kivédeni...

2023. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Bennem ez így km-re levetítve soha nem tudatosult. Tehát nem tudnék egy olyan konkrét pontot mondani ami sorsfordító lett volna.


Vezet az ember aztán már rutinná válik.


De ez is csalóka, mert nem mindegy, hogy vidéki falukban, esetleg kis városokban vezet az ember, aztán feljön BP-re és hirtelen rájöhet ez brutál más, mint amit megszoktam, függetlenül a vidéken levezetett km-ektől.


Aztán megint más mondjuk egy külföldi országban vezetni. Én azért bőven millió km felett vagyok vezetésben, de monjduk Angliában, nem hiszem, hogy annyira magabiztos lennék.

2023. júl. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!