Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem elkeserítő, hogy 2023-ban...

Nem elkeserítő, hogy 2023-ban Magyarországon az újkorában is nagyon elavult, most már 2 évtizedes rozsdás G Astráknak van a magyar használtautó piacon értékük és kereslet is van rájuk?

Figyelt kérdés

Az lenne a normális, ha lecsúszott balkáni országokba exportálnák ezeket tömegével százezer forintért, például Bulgária, Szerbia, vagy Észtország. Nekik még jó lenne.

Ehelyett tisztességesen dolgozó magyar családoknak, fiataloknak ez jelenti az autózás egyetlen elérhető formáját még mindig. Az autókereskedők pedig nevetséges összegekért próbálják eladni ezeket az autókat.



2023. júl. 29. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Az az elkeserítő, hogy sok ember nem ismer más olcsó autózási lehetőséget a lerúgott ecoteces vackokon kívül.

Mert nímetautó, meg opelsosekopel, aztán ott nyomakodik a s.ggemben a cigány a g astrával, hogy nem jár 1 henger, meg több olajat eszik, mint benzint.

Bár ezek a géniuszok csak az árát nézik, meg mennyiavége, aztán menjen.

Utána visszateszik hirdetni, hogy szeredettautomeladó.

2023. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az elkeseritőbb, hogy a bőven 20+ éves swiftek ára majdnem dupla lett.
2023. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 krwkco ***** válasza:
100%
Ha csak rozsdás, de nem átrozsdásodott, akkor teljesíti az autó funkcióját: Oda viszi a tulajt, ahova menni akar. Vagy ahova mennie kell. Pl. a közeli városba, ahol van munkahely.
2023. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is elég elkeserítő, hogy egyesek elhiszik, hogy régi = rossz, aztán nyomják a hülye kérdéseket.


Arról nem is beszélve, hogy az ingázás a legkárosabb felhasználási mód egy autó számára és egyesek vagyonokat költenek el autóra csak azért, hogy leamortizálják őket, persze szervizelésre már nem marad.


Tény, nekem is drágább autóm van, mint a G Astra átlagára, viszont egyrészt én nem sajnálom rá a pénzt, van is mit költeni rá, meg is tudom csinálni, ráadásul számomra az autó nem csak egy eszköz ami elvisz munkába és vissza. De ha nem így lenne, valószínűleg én is valami G Astra szerű öreg autót vennék. Mégis mi a rohadt isten f*száért vennék bármi értékesebbet? Az autóvásárlás soha nem nyereséges, kizárólag bukni lehet vele. Minél drágább az autó, annál többet buksz. Akkor mégis miért vegyen a hétköznapi ingázó ember drágát? Miért legyen önmaga ellensége?

2023. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Hol érdekel engem, hogy a szegényem mire verik el azt a kis kevés pénzüket.
2023. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

"Az lenne a normális, ha lecsúszott balkáni országokba exportálnák ezeket tömegével"


Mi vagyunk a lecsúszott ország EU-ban manapság, elég megnézni mennyi import autó jön be ide németektől, olaszoktól stb...!


A másik meg, nem azért veszik ezeket tömegével mert annyira álomautó, sajnos ilyen az életszinvonal ma Magyarországon.

Hidd el belökné a tulaja is az első árokba, ha járhatna helyette egy 7-es BMW-vel, de nem teheti meg.


Egy átlagember ma sok esetben hónapról hónapra él... és ez fér bele mint "luxus". Nem fogok politizálni, de nyilván jóval fentebb vannak problémák, hogy egy átlag magyarnak egy átlag némethez képest mik a napi problémiák egzisztenciális szinten.

2023. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, a lényeget fogtam meg, de Észtország mióta lecsúszott balkáni ország?
2023. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem elkeserítő, mert nem kötelező megvenni sem ezt a tipust sem mást.

Sőt, autót sem fontos vásárolni.

2023. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az az elkeserítő, hogy még mindig másokkal vagyunk elfoglalva. Én pont lesz@rom, hogy ki mivel jár. Attól nekem nem lesz se jobb, se rosszabb.
2023. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az autókkal van bajom, hanem a bennük ülő "sofőrökkel".
2023. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!