Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély tételeket jó ha...

Elsősegély tételeket jó ha itt tanulom meg? 2x megbuktam már és nagyon elkeserítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már 3.jára megyek elsősegély vizsgázni, október óta készen vagyok mindennel, forgalmi vizsga megvan, egyedül ezzel az elcseszett elsősegéllyel szarakodok már nagyon régóta... Esküszöm úgy érzem már hogy itt lehetetlen átmenni, pedig mindenki azt mondja hogy húú ez a legkönnyebb itt mindenki elsőre átmegy. Aha persze. Elsőre megbuktam oké, bár nagyon szar kedvem volt, de hogy még másodjára is.... Most meg megint mehetek újra...


Stabil oldalfekvést kellett csinálnom, aztán újraéleszetés (ezek sikerültek). Majd tételt húztam és improvizáltam mivel nem tudtam... Na hát "természetesen" helytelen válaszokat adtam és folyamat bukok meg. Elkeserít nagyon.


[link]


Ha innen megtanulom az egészet, az jó a vizsgára?


Sok oldalt látok, mindenhol más tételsor. Egyszerűen nem értem... Teljesen kétségbe vagyok már esve... A vizsgáztató azt mondta iratkozzak be újra elsősegély tanfolyamra. :))))) Persze. :) Arról nem beszélve hogy 8 ezrek ugranak ki a zsebemből így, de még 20 ezerért üljek be pár órára. Aha.


Ez a kis szar választ el a jogosítványtól.


Nagyon kérem aki tud segítsen, mert már nevetséges az egész sztori így is...


Köszönöm!


Üdv


2019. febr. 7. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

No álljunk meg egy szóra. Ez a kis “szår” konkrétan arra a csekélységre jó, hogy megmentsed vele egy embertársad életét, aki adott esetben neked nagyon is kedves ember lehet. Vagy egy vadidegen, de ez majdhogynem mindegy. Ha - és persze kívánom, soha ne legyen ilyen - netán bajba kerülnél, nyilván jól esne, ha más segîtene rajtad némi életmentő elsősegélynyújtással. Szóval értékeld csak újra magadban ezt a dolgot és ennek megfelelő súllyal kezeld ezt a “szårt”.


Amit javasolnék az az, hogy ne online anyagból próbálj meg tanulni, ha ennyire nem megy, hanem szánd rá az időt és vegyél részt tanfolyamon. Igazából néhány óra az egész és egészen más lesz a viszonyod a témához, ha mondjuk egy gyakorló mentőstől hallod és nem a netről próbálod bebiflázni.

2019. febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt nézd át. Vannak fent tételek is, és maga az a magolós anyag is amit tudni kell.

Én innen és a YouTube-ról (írd be hogy közúti elsősegély, a Vöröskeresztnek és egy autósoskolának is nagyon jó videója van fent) sokkal többet tanultam, mint a tanfolyamon amit csak végig hadartak 3 óra alatt.

Bár furcsálom nagyon, hogy jól megcsináltad a stabilt is meg az újraélesztést is, és akkor a tételen elhúztak. Ha nem is teljesen a kérdésre válaszolsz, de valamit ami oda tartozik csak tudsz motyogni....

2019. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!